Man aangehouden voor stelen telefoon
Een 30-jarige man is woensdag aangehouden, omdat hij eerder op de avond een telefoon had gestolen. De man zit vast voor onderzoek en verhoor.
Rond 20.15 uur werden politiebikers op de hoek Oudegracht/Jacobijnenstraat aangesproken door het slachtoffer, een 40-jarige vrouw uit Utrecht. Zij vertelde dat een man zojuist haar telefoon uit haar handen had gegrist. De vrouw was de dief nog achterna gerend, maar verloor hem uit het oog.
De politie startte een onderzoek waarbij het signalement werd verspreid en ook camerabeelden werden bekeken. Rond 22.00 uur kregen agenten het verzoek om te gaan naar het Janskerkhof. Daar zat een man op een bankje die door Cameratoezicht werd herkend en verdacht wordt van betrokkenheid van de diefstal van de telefoon. Agenten spoedden zich daar naar toe en hielden de man aan. Hij werd meegenomen naar het bureau. De telefoon had hij niet in zijn bezit. Het onderzoek wordt voortgezet.
Getuigen gezocht van brandstichting
De politie onderzoekt de brand bij een eetgelegenheid op de Andesdreef. Zij zijn hierbij op zoek naar getuigen en personen die informatie hebben over de brandstichting in de nacht van maandag 1 op dinsdag 2 december.
Rond 02.45 uur werd de brand gemeld op de Andesdreef in Utrecht. De brandweer bluste de brand en niemand raakte gewond. Nadat de brand geblust was, bleek dat er sprake was van brandstichting aan de achterzijde van het pand. Deze zijde ligt aan de Yavaridreef. De recherche onderzoekt de zaak en is op zoek naar getuigen.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.