Politienieuws: winkel Oudegracht overvallen en arrestaties voor het bezit van drugs | De Utrechtse Internet Courant Politienieuws: winkel Oudegracht overvallen en arrestaties voor het bezit van drugs | De Utrechtse Internet Courant

Politienieuws: winkel Oudegracht overvallen en arrestaties voor het bezit van drugs

Politienieuws: winkel Oudegracht overvallen en arrestaties voor het bezit van drugs
Overval Oudegracht Terwijl het afgelopen zaterdag stormde in Utrecht werd een winkel aan de Oudegracht overvallen. Rond 14.35 uur liep een gemaskerde man, gewapend met een steekwapen, de winkel binnen. Een personeelslid en een klant werden bedreigd met het wapen. Na enige rookwaren te hebben weggegrist verliet de overvaller de winkel weer.

Overval Oudegracht

Terwijl het afgelopen zaterdag stormde in Utrecht werd een winkel aan de Oudegracht overvallen. Rond 14.35 uur liep een gemaskerde man, gewapend met een steekwapen, de winkel binnen. Een personeelslid en een klant werden bedreigd met het wapen. Na enige rookwaren te hebben weggegrist verliet de overvaller de winkel weer.

De politie heeft met meerdere eenheden een onderzoek in de omgeving ingesteld maar de verdachte werd niet meer aangetroffen. De politie laat niet weten om welke winkel het precies gaat

Arrestaties en auto in beslag na aangetroffen drugs

De politie heeft zaterdagavond op het Brederoplein vier mannen aangehouden voor het bezit van drugs.

Rond 20.50 uur kreeg de politie een melding van een getuige dat meerdere personen zich verdacht gedroegen rond een auto op het Brederoplein. Volgens de getuige probeerde men iets te verstoppen in de auto. Agenten troffen de auto met twee inzittenden aan. In de auto lagen meerdere pakketten met vermoedelijk softdrugs. De inzittenden werden direct aangehouden. Twee andere verdachten probeerden nog met een tweede auto te vertrekken maar ook zij konden worden gearresteerd.

Twee verdachten hebben de Franse nationaliteit en zijn 23 en 31 jaar oud. De andere verdachten hebben geen vaste woon- of verblijfplaats en zijn 32 en 41 jaar oud. Bij de verdachten werd een aanzienlijke hoeveelheid contant geld aangetroffen. Drie auto’s, waarvan twee met een Frans kenteken, zijn voor nader onderzoek in beslag genomen.

1 Reactie

Reageren
  1. klokkenluider

    Als de kat(de politie) van honk is,dansen de muizen op tafel

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).