Een persoon is vrijdagmiddag in Utrecht gewond geraakt door een steekwapen. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend. De politie zegt dat er ook rekening wordt gehouden met het scenario waarin het slachtoffer zichzelf heeft verwond.
Eerder werd gemeld dat het steekincident plaatsvond op de Graadt van Roggenweg. Dit blijkt nu niet te kloppen. Het slachtoffer is gewond geraakt op een woonboot aan de Muntkade en daarna op eigen kracht naar de Graadt van Roggenweg gegaan. Het slachtoffer is inmiddels naar het ziekenhuis gebracht.
Momenteel wordt onderzoek gedaan bij de woonboot. Er is nog geen verdachte aangehouden. Een woordvoerder van politie zegt dat er ook een scenario denkbaar is dat het slachtoffer zichzelf heeft verwond.
Gekoppelde berichten
Vier personen opgepakt na twee steekincidenten rond Vleutenseweg in Utrecht
Twee steekincidenten hebben rond 00.30 uur in de nacht van donderdag op vrijdag plaatsgevonden in…
4 Reacties
ReagerenAi ai ai, alweer eentje die zijn steekwapentje niet netjes heeft ingeleverd bij de politie. Inleveractie groot succes š
@JdV: dit incident in verband brengen met de wapeninleveractie van de politie is hetzelfde als uw reactie in verband brengen met het niveau van het Nederlandse onderwijs.
@JdV
Zie mijn reactie en die van @Trude bij artikel https://www.duic.nl/algemeen/bijna-100-wapens-ingeleverd-bij-de-utrechtse-politie-deze-inzamelactie-is-een-succes/?unapproved=380189&moderation-hash=d4823e3f9cceefccc6b99b3bcf3786b5#comment-380189
Waar zijn we nog veilig???