De politie heeft twee Utrechters aangehouden die ervan worden verdacht meerdere auto’s te hebben opengebroken tijdens de tramaanslag op het 24 Oktoberplein. Vooral uit voertuigen van de aanwezige media werden dure spullen gestolen.
Veel journalisten kwamen op maandag 18 maart naar Utrecht om verslag te doen van de aanslag en de klopjacht op de verdachte. Tijdens de gebeurtenis is bij meerdere voertuigen die rond het 24 Oktoberplein geparkeerd stonden ingebroken. Volgens de politie waren vooral de auto’s van de media het doelwit.
De twee mannen zijn al op woensdag 20 maart gearresteerd. Naar een derde verdachte wordt nog gezocht. Het onderzoek naar de autokraken is in volle gang. Volgens de politie zijn er meerdere aangiftes binnengekomen.
8 Reacties
ReagerenWalgelijk,,wat een tuig,,misbruik maken van andermensellende
Hoe diep kan een,,mens,,,zakken
Ik hoop dat het dit keer niet bij een pamperstrafje blijft
How low can you go.
Zeer zwaar straffen die hufters. Straffen in Nederland zijn zo laag dat het goed is als mensen als Baudet aan het roer komen.
Een woord: misselijkmakend…
ik heb het zo gehad met dit soort gasten .KIJHARD AANPAKKEN.
zum kotzen
@ M V
Want Baudet kan eventjes in een korte tijd het hele wetboek vervangen en de grondwet herschrijven?
Er gaat qua strafrecht de komende 10 jaar sowieso niet zoveel veranderen, dat heeft al gauw een jaar of 15 nodig; je hebt al 2 a 3 periodes meerderheid 1e en 2e kamer nodig om de grondwet te herschrijven en gelet op de verkiezingsuitslag heeft Baudet bij lange na geen meerderheid te pakken en dat gaat ook niet snel gebeuren; maar ja kennelijk heb je niet zo goed opgelet bij maatschappijleer.
ze weten waar de handel is……