Twee mannen, die volgens de politie ‘zwaar’ onder invloed van alcohol waren, hebben maandagmiddag een boot gestolen in Utrecht. Ze zijn uiteindelijk met behulp van de havenmeester van de gemeente Utrecht opgepakt.
De politie werd maandag rond 14.45 uur gebeld door de eigenaar van de sloep. Deze man vertelde dat zijn boot was gestolen en dat hij op zijn fiets de achtervolging had ingezet.
“Toen wij ter plaatse kwamen […] zagen wij twee verdachten op de boot varen door de gracht”, schrijft de politie op sociale media. Met behulp van de havenmeester en een vaartuig van de gemeente, werd de gestolen sloep richting de kade gedwongen.
“Toen de boot aan de kant was hebben wij direct beide heren aangehouden. De heren waren zwaar onder invloed van alcohol dus naast de diefstal mogen zij bij de recherche ook vragen beantwoorden over het varen onder invloed”, aldus de politie.
1 Reactie
ReagerenDrankje Op ! Laot je varen …………. 🙂