Van moord verdachte Pool gepakt in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant Van moord verdachte Pool gepakt in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

Van moord verdachte Pool gepakt in Utrecht

Van moord verdachte Pool gepakt in Utrecht

Een 23-jarige wegens moord gezochte Pool is naar nu blijkt dinsdagavond opgepakt in Utrecht. Op verzoek van de Poolse autoriteiten heeft het Team Executie Strafvonnissen (TES) de vermoedelijke moordenaar opgespoord. Dat heeft het Openbaar Ministerie gemeld.

Uit informatie van de politie in Polen bleek enkele weken geleden dat de verdachte waarschijnlijk in of rond Utrecht verbleef. Hij werd al geruime tijd gezocht in verband met de moord van een man op 15 augustus 2010 in het Poolse plaatsje Chapuly bij de Baltische Zee.

De verdachte is inmiddels voorgeleid aan de aanklager en wordt zo snel mogelijk overgedragen aan de Poolse politie.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).