De politie heeft donderdag een man aangehouden die wordt verdacht van meerdere aanrandingen van vrouwen in de omgeving van Lunetten. Ze kwamen de man op het spoor dankzij tips aanwijzingen van getuigen en een oproep via Burgernet.
De man zou op donderdagochtend meerdere vrouwen hebben betast in de omgeving van Lunetten. De politie deed een oproep op burgernet om uit te kijken naar een ‘man met slecht gebit, rond 40 jaar, volslank, licht t shirt, zwervertype’. Al een uur later werd gemeld dat de verdachte was opgepakt.
“Door ons is vandaag een man aangehouden voor het plegen van een aantal aanrandingen bij vrouwen in de omgeving van Lunetten. Op aanwijzen van een getuige en met behulp van Burgernet hebben wij de verdachte aangehouden”, schrijft de politie op Instagram.
2 Reacties
ReagerenGevalletje psychiatrie lijkt me.
@ Hadjememaar
Dat geldt wat mij betreft voor alle aanranders. Poten thuis.