Een 16-jarige verdachte uit Utrecht is vrijdagochtend rond 07.45 uur aangehouden voor een scooterdiefstal. Hij zou dinsdagmiddag twee jongens onder bedreiging van een pistool van hun scooter hebben beroofd op de Koningin Wilhelminalaan.
Op dinsdagmiddag rond 13.30 uur werden twee jongens in Kanaleneiland beroofd van hun scooter. De jongens van 15 en 16 jaar uit Utrecht liepen met de scooter naar het pleintje aan de Koningin Wilhelminalaan in Transwijk, achter de Asserlaan-Van Eysingalaan.
Daar werden de jongens onder bedreiging van een vuurwapen beroofd van de scooter door een andere jongen die tussen de 17 en 19 jaar oud zou zijn. De verdachte zit momenteel vast voor verhoor.
Gekoppelde berichten
Twee jongens met pistool beroofd van scooter in Transwijk
Twee jongens zijn dinsdagmiddag in Utrecht onder bedreiging van een pistool beroofd van hun scooter.…
1 Reactie
ReagerenZo, dat is lekker vlot. Goed werk van de politie, hebben ze de scooter ook al gevonden?
En minderjarig of niet, ik hoop dat de dader er niet van af komt met een taakstraf. Iemand met een vuurwapen afdreigen hoort wat mij betreft zwaarder te worden bestraft, zelfs als het een nepwapen zou zijn geweest.