Een verkeersregelaar is bij de kruising Catharijnesingel/Stationsstraat gewond geraakt toen hij in gesprek was met een automobilist. Deze gaf plotseling gas en reed weg. De verkeersregelaar werd hierdoor een paar meter meegesleurd met de auto.
Zaterdagavond rond 18.30 uur stond de verkeersregelaar op de kruising Catharijnesingel/Stationsstraat. De man was bezig het verkeer, komend vanuit de parkeergarage aan de Stationsstraat rijdend in de richting van de Catharijnesingel, de stad uit te geleiden.
Een auto die op dat moment kwam aanrijden, maakte een korte u-bocht om niet de gehele Stationsstraat in te hoeven rijden. De verkeersregelaar sprak de bestuurder hierop aan. Terwijl de verkeersregelaar met de bestuurder in gesprek was, leunde hij aan de bestuurderszijde op de auto. Toen gaf de automobilist plotseling gas en reed weg. De verkeersregelaar raakte hierdoor uit balans, werd een paar meter meegesleurd, waarna hij op het wegdek viel. De auto stopte vervolgens niet meer en reed door.
Ziekenhuis
Het slachtoffer is met nek- en rugklachten naar het ziekenhuis gebracht. Verschillende ooggetuigen hebben het ongeluk zien gebeuren, waardoor het kenteken van de doorrijdende auto bekend is. Agenten zijn al aan de deur geweest van de desbetreffende bestuurder, maar hij is nog niet aangetroffen.
2 Reacties
ReagerenWat schandalig!!
Waarschijnlijk had de auto een Fins kenteken.