Zwemtrainer met kinderporno op computer vandaag voor de rechter | De Utrechtse Internet Courant Zwemtrainer met kinderporno op computer vandaag voor de rechter | De Utrechtse Internet Courant

Zwemtrainer met kinderporno op computer vandaag voor de rechter

Zwemtrainer met kinderporno op computer vandaag voor de rechter

De Utrechtse zwemleraar Wouter P. die wordt verdacht van kinderporno moet zich vandaag voor de rechter verantwoorden. De man werd in oktober opgepakt nadat er op zijn computer meer dan tienduizend foto’s en ruim tweehonderd filmpjes waren gevonden.

Wouter P. gaf zwemtrainingen aan jonge kinderen bij onder meer De Fuut in Maarssen en bij de Kwakel in Utrecht. De arrestatie van de trainer sloeg bij de verenigingen in als een bom. Op de computer van de man werden ook afbeeldingen van kinderen in het zwembad aangetroffen die de zwemtrainer zelf heeft gemaakt, maar die zijn volgens het Openbaar Ministerie niet pornografisch van aard.

Volgens Justitie is er ook geen vermoeden dat Wouter P. ontucht heeft gepleegd met zijn pupillen. Daarom werd hij na een aantal dagen weer vrijgelaten om zijn rechtszaak thuis af te wachten. Hij staat terecht voor het bezit van kinderporno.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).