Onder het motto ‘Kerstboom eruit, Kamerplant erin’ rijdt donderdag 3 januari een speciaal team door Utrecht om bij mensen thuis gratis de kerstboom om te wisselen voor een mooie kamerplant.
Dit doen zij op bestelling, via Twitter en Facebook. Uit onderzoek, onder meer dan duizend Nederlanders, blijkt dat Nederlanders erg gehecht zijn aan hun kerstboom. Als de boom begin januari is opgeruimd, is de ongezellige lege plek die achterblijft veel Nederlanders een doorn in het oog.
Bloemenbureau Holland wil met de actie ‘Kerstboom eruit, Kamerplant erin’ Nederlanders helpen om de lege plek die de kerstboom achterlaat op te vullen. Iedereen die via Twitter (#kerstboomeruitkamerplanterin) of Facebook een foto van zijn of haar kerstboom deelt, maakt kans op een kerstboomwissel.
Op Facebook is verder live te volgen waar het ‘Kerstboom eruit, Kamer erin’-team zich op dat moment bevindt. Daar kunnen mensen ook direct een beroep doen op het team om hun kerstboom om te laten wisselen door een kamerplant.
Op 3 januari kunnen mensen in Utrecht en Arnhem hun kerstboom laten omwisselen voor een kamerplant. In Utrecht zal dit tussen acht en half elf ‘s ochtends plaatsvinden.
Kerstboom-verbranding in Zuilen
In Zuilen worden vanavond volgens traditie weer kerstbomen verbrand. De organiserende Stichting Gemeenschap Zuilen is de hele dag druk geweest met het inzamelen van de sparren.
Het evenement van de buurtvereniging begint om 19 uur aan de Van Heukelomlaan. De organisatie verwacht dat er enkele honderden mensen komen kijken.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.