50 Utrechtse Kunstenaars in Beeld: De DUIC-blogs van Marcel Gieling gebundeld | De Utrechtse Internet Courant 50 Utrechtse Kunstenaars in Beeld: De DUIC-blogs van Marcel Gieling gebundeld | De Utrechtse Internet Courant

50 Utrechtse Kunstenaars in Beeld: De DUIC-blogs van Marcel Gieling gebundeld

50 Utrechtse Kunstenaars in Beeld: De DUIC-blogs van Marcel Gieling gebundeld

De afgelopen anderhalf jaar heeft de Utrechtse kunsthandelaar Marcel Gieling uitvoerig gesproken met vijftig hedendaagse Utrechtse beeldende kunstenaars. Hij schrijft daarover een blog die periodiek in de Utrechtste internetkrant  ‘DUIC’ verschijnt. Op 19 juni a.s. zal de laatste blog verschijnen.

Aangemoedigd door enthousiaste reacties van lezers besloot Gieling zijn blogs te bundelen en in boekvorm uit te geven. Deze vijftig portretten zijn nu gebundeld in een boek dat op zaterdagmiddag 30 augustus wordt gepresenteerd in ‘Ruimte voor Kunst KuuB’. Pieterstraat 3 in Utrecht.Tevens wordt dan de tiendaagse tentoonstelling geopend waar werk van deze kunstenaars te zien zal zijn.

Een  hele nieuwe generatie aan beeldende kunstenaars passeert in Gielings boek waarin hij een persoonlijke impressie geeft van het leven en het werk van de vijftig kunstenaars. Daarmee levert het boek een belangrijk tijdsbeeld van het beeldend kunstenaarsschap in de stad Utrecht, begin 21e. eeuw. Een mooi boek, Utrecht waard.  Een serie die over twintig jaar weer een vervolg verdient.

GetAttachment

1 Reactie

Reageren
  1. Jan Scherjon

    Een nieuwe generatie kunstenaars ,zijn enkele
    op nieuw begonnen ?

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).