Bekendmaking tweede deel nominaties Gouden Kalveren 2012 | De Utrechtse Internet Courant Bekendmaking tweede deel nominaties Gouden Kalveren 2012 | De Utrechtse Internet Courant

Bekendmaking tweede deel nominaties Gouden Kalveren 2012

Bekendmaking tweede deel nominaties Gouden Kalveren 2012

Tijdens de dagelijkse Talkshow van het 32e Nederlands Film Festival (NFF) zijn gisteravond de nominaties bekendgemaakt voor de Gouden Kalveren, de Grote Prijzen van de Nederlandse Film 2012. De Gouden Kalf Jury, onder leiding van Alexander Rinnooy Kan, presenteerde de genomineerden voor Beste Geluid, Beste Muziek, Beste Montage, Beste Production Design, Beste Camera, Beste Vrouwelijke Bijrol, Beste Mannelijke Bijrol, Beste Actrice, Beste Acteur, Beste Scenario, Beste Regie en Beste Film.

Op de website van het NFF is het totale overzicht te vinden van de nominaties. Wij vermelden vast de nominaties voor de beste film, beste actrice en beste acteur. Beste film: ‘The Domino Effect’, ‘Het meisje en de dood’ en ‘Plan C’. Beste actrice: Hannah Hoekstra voor haar rol in ‘Hemel’, Jelka van Houten voor haar rol in ‘Jackie’ en Susan Visser voor haar rol in ‘Taped’. Beste acteur: Reinout Scholten van Aschat voor zijn rol in ‘De Heineken ontvoering’, Ruben van der Meer voor zijn rol in ‘Plan C’ en Jeroen Spitzenberger voor zijn rol in ‘Süskind’. Ook werd door de MovieSquad jongerenjury (16-19 jaar) de winnaar van de MovieSquad NFF Award 2012 uitgeroepen, te weten ‘My life on planet B’ van Iván López Núñez.

De Gouden Kalveren worden aankomende vrijdag 5 oktober uitgereikt tijdens het Gala van de Nederlandse Film van 19:00-22.00 uur in de Stadsschouwburg Utrecht. De presentatie is in handen van Doutzen Kroes en Jandino Asporaat. De uitreiking is vanaf 20.30 uur live te zien bij de VPRO op Nederland 1.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).