Birds van Anouk klinkt morgen vanaf de Domtoren | De Utrechtse Internet Courant Birds van Anouk klinkt morgen vanaf de Domtoren | De Utrechtse Internet Courant

Birds van Anouk klinkt morgen vanaf de Domtoren

Birds van Anouk klinkt morgen vanaf de Domtoren

Stadsbeiaardier Malgosia Fiebig weet zoals wel vaker aan te sluiten bij de actualiteit. Zij heeft het songfestivalnummer Birds van Anouk bewerkt voor het carillon van de Domtoren en speelt het deze week tijdens de twee vaste concerten die zij wekelijks geeft.

Vrijdag tussen 12.30 en 13.30 uur en zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur is het nummer in de Utrechtse binnenstad te horen.

Vorige maand bracht de beiaardier ook al het alternatieve koningslied ‘Je bent een koning’ ten gehore en in augustus gaf ze een concert met muziek van Mike Oldfield.

Beste plaats om te luisteren: het gerenoveerde Pandhof bij de Dom.

1 Reactie

Reageren
  1. Ronald

    gaap.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).