Ruim 57.500 mensen hebben dit weekeinde meegedanst en of toegekeken bij een van de dansacts tijdens de Culturele Zondag ‘Utrecht Danst’. Dat liet de organisatie zondag na afloop weten.
Mede door het mooie weer, trokken veel mensen naar de Utrechtse binnenstad. Daar waren op talloze plekken podia ingericht en pleinen beschikbaar gesteld voor liefhebbers van dansen. Zo werd de finale van de Udans gehouden op de Neude en de finale van EUtropia in de Tivoli.
Het programma begon zaterdagavond al, na afloop van het spektakel Slag om de Vrede op de overkapping van de snelweg A2 bij Utrecht, de publieksopening van de viering van het 300-jarig bestaan van de Vrede van Utrecht.
2 Reacties
ReagerenEr klopt niets van het aantal bezoekers De binnenstad is altijd wel druk op koopzondag Als je bij de evenementen gekeken hebt zie de onmogelijkheid van dat grote aantal. Op het Domplein waren zondag hooguit 2000 tot 3000 man aanwezig die andere 54.0000 waren verspreid over de stad aan het boodschappen doen.
Ik kan niet oordelen over het totaal aantal bezoekers. Wel weet ik, dat het tangofestival in de Domkerk tussen 14.00 en 16.00 uur bezocht werd door 2865 bezoekers!