Culturele Zondag trekt ruim 57 duizend bezoekers | De Utrechtse Internet Courant Culturele Zondag trekt ruim 57 duizend bezoekers | De Utrechtse Internet Courant

Culturele Zondag trekt ruim 57 duizend bezoekers

Culturele Zondag trekt ruim 57 duizend bezoekers

Ruim 57.500 mensen hebben dit weekeinde meegedanst en of toegekeken bij een van de dansacts tijdens de Culturele Zondag ‘Utrecht Danst’. Dat liet de organisatie zondag na afloop weten.

Mede door het mooie weer, trokken veel mensen naar de Utrechtse binnenstad. Daar waren op talloze plekken podia ingericht en pleinen beschikbaar gesteld voor liefhebbers van dansen. Zo werd de finale van de Udans gehouden op de Neude en de finale van EUtropia in de Tivoli.

Het programma begon zaterdagavond al, na afloop van het spektakel Slag om de Vrede op de overkapping van de snelweg A2 bij Utrecht, de publieksopening van de viering van het 300-jarig bestaan van de Vrede van Utrecht.

2 Reacties

Reageren
  1. Frits van Eemden

    Er klopt niets van het aantal bezoekers De binnenstad is altijd wel druk op koopzondag Als je bij de evenementen gekeken hebt zie de onmogelijkheid van dat grote aantal. Op het Domplein waren zondag hooguit 2000 tot 3000 man aanwezig die andere 54.0000 waren verspreid over de stad aan het boodschappen doen.

  2. Koos Stekelenburg

    Ik kan niet oordelen over het totaal aantal bezoekers. Wel weet ik, dat het tangofestival in de Domkerk tussen 14.00 en 16.00 uur bezocht werd door 2865 bezoekers!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).