De Utrechtse band Kensington heeft een gouden plaat ontvangen voor hun single ‘streets’. De plaat werd vandaag uitgereikt door Radio 538 DJ Edwin Evers.
Kensington is de eerste band die een gouden plaat krijgt nadat de eisen voor zo’n plaat zijn bijgesteld. Voorheen moest een artiest 10.000 exemplaren verkopen wilde ze een gouden plaat krijgen, nu zijn dat er 15.000. Streams van onder andere Spotify tellen nu ook mee. Honderd streams staat gelijk aan één verkoop.
‘Streets’ staat op het album ‘Rivals’ dat op 8 augustus verschijnt. Rivals is het derde album van Kensington.
https://twitter.com/kensingtonband/status/487561293139030016
Bij de uitreiking bracht de groep een prachtige versie van “Dancing in the dark” van Bruce Springsteen. Bekijk het optreden hieronder.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.