De Utrechtse muzikant Colin Benders, ook bekend als Kyteman, neemt zijn intrek in het Rembrandthuis tijdens het Amsterdam Dance Event. Hij gaat donderdagavond in het museum aan het werk om een speciale 12″ vinyl te maken. Dit is met een livestream te volgen op DUIC.
Colin produceert vanavond vanuit Rembrandts atelier de muziek voor een 12”vinyl plaat, een grafisch ontwerper bedenkt de platenhoes en labelopdruk. De eerste platenhoezen worden die avond met de hand bedrukt op de etspers in Rembrandts voormalige etskamer.
Het Rembrandthuis spreekt van een muzikaal kunstwerk: “Van audio tot platenhoes, onder één dak, in één nacht. ‘Remtopia’ is een unieke en eenmalige performance.” Het project is een eenmalige performance die alleen gevolgd kan worden via onderstaande livestream op 19 oktober tussen 20:00 en 22:00 uur.
https://youtu.be/NxivFWjQ1o4
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.