Kyteman en Radio Filharmonisch Orkest samen op het podium tijdens openingsfestival TivoliVredenburg | De Utrechtse Internet Courant Kyteman en Radio Filharmonisch Orkest samen op het podium tijdens openingsfestival TivoliVredenburg | De Utrechtse Internet Courant

Kyteman en Radio Filharmonisch Orkest samen op het podium tijdens openingsfestival TivoliVredenburg

Kyteman en Radio Filharmonisch Orkest samen op het podium tijdens openingsfestival TivoliVredenburg

Dat Kyteman zou gaan optreden tijdens het openingsfestival van TivoliVredenburg op 21 juni stond al langer vast. Nu is ook duidelijk geworden met wie dat zal zijn: het Radio Filharmonisch Orkest.

Aankomende zaterdag zullen de muzikanten van The Kyteman Orchestra onder leiding van Kyteman (Colin Benders) gaan samenspelen met de musici van het Radio Filharmonisch Orkest. Afgelopen vrijdag vond er in Hilversum een kennismaking plaats tussen beide groepen.

Kyteman zal het symfonieorkest laten improviseren, zo meldt TivoliVredenburg in een persbericht. Iets wat nog lastig kan zijn, aangezien de klassiek geschoolde musici “niet gewend zijn te spelen zonder muziek op een lessenaar”.

Ruim 100 muzikanten

In totaal zullen ruim 100 muzikanten het podium van de Grote Zaal beklimmen voor dit eenmalige optreden. Wat er precies gaat gebeuren dan, blijft een grote verrassing. Maar dat het een unieke belevenis gaat worden, staat vast.

Het optreden van Kyteman en het Radio Filharmonisch Orkest is een van de veertig optredens van het openingsfestival van TivoliVredenburg op zaterdag 21 juni.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).