Klik hier om naar de stream te gaan
Vrijdag staan Literatuur en Humor centraal in ons radioprogramma DUIC in de Stad. Reden is de de start dit weekend van liefst twee internationale festivals in Utrecht. Het literaire City2Cities en het Internationale Comedy festival.
Voormalig stadsdichter Ingmar Heytze en muzikant Cor van Ingen (bassist bij Spinvis) treden op.
Tijdens het literatuurfestival onder meer aandacht voor de Portugese schrijver Fernando Pessoa. Maandenlang ontfermde de directeur van Literatuurhuis en tevens organisator van het City2Cities, Michael Stoker, zich in Lissabon over de literaire schatkist die Pessoa naliet. Vrijdag doet hij verslag want waarom is Pessoa zo geliefd bij de Nederlandse lezer?
Comedy

In het tweede uur aandacht aan het International Comedy Festival dat dit weekend in Utrecht plaatsvindt. Standup-comedian Wilco Terwijn schuift aan. In 2010 verzorgde Wilko Terwijn samen met Arie Koomen de eindejaarsconference bij BNN. Tevens maakt hij als lid van ‘Night of Comedy’ en artistiek leider van het Comedy Café Amsterdam al jaren de Nederlandse podia onveilig.
De lokale politiek wordt belicht door Caroline Sarolea. En zoals altijd nemen stadschroniqueurs Bart Prinsen en Rik Berkhout de week door. Presentator is deze keer Oscar Kocken, ook bekend van het theaterprogramma “De orde van de dag” dat maandelijks in de Schouwburg is te zien.
DUIC in de Stad wordt tussen 16.00-18.00 uur rechtstreeks uitgezonden vanuit Het Louis Hartlooper Complex. U bent van harte welkom.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.