Er wordt druk gebouwd op de Neude. Het theater festival Tweetakt begint op 4 april en het centrale plein in Utrecht wordt weer omgetoverd tot culturele hotspot. Het jaarlijkse festival zal dit jaar samengaan met beeldende kunsttentoonstelling Kaap.
Op 4 april starten Tweetakt en Kaap samen met een programma in de Utrechtse binnenstad en op Fort Ruigenhoek in Groenekan. Daarna loopt Kaap tot 29 juni 2014 in de weekenden door met verschillende activiteiten op het Fort.
Het festivalhart op de Neude is de centrale plek waar bezoekers en artiesten elkaar ontmoeten en waar men voor en na de voorstelling kan eten, drinken en dansen. Dit jaar wordt het festivalcentrum omgetoverd tot een heus prairiedorp, een dorp van houten huisjes met elke avond live muziek en cabaret. De verbouwingen op de Neude zijn ondertussen begonnen.
Een van de oudste nog reizende rupsbanen ter wereld zal dit jaar ook op de Neude staan. Deze draait al sinds 1932 zijn rondjes in Nederland. Met jaren zestig muziek en natuurlijk de bal met de pluim: als je die te pakken krijgt, win je een gratis ritje.
Het volledige programma van Tweetakt vindt u hier
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.