Sinterklaas en de Pieten komen zondag aan in Utrecht. Hij is nu nog onderweg vanuit Spanje maar de goedheiligman verwacht rond 11.30 uur aan te komen bij het Ledig Erf.
Vanaf het Ledig Erf begint de vaartocht over de Oudegracht naar de Weerdsluis. Bij de sluis start om 12.30 uur het voorprogramma met popband Meadowly en danspieten. Een half uur later arriveert Sinterklaas. Burgemeester Jan van Zanen heet de Sint officieel welkom in Utrecht.
Ozosnel
Vanaf 14.00 uur vertrekt Sinterklaas op zijn paard Ozosnel voor een optocht door de binnenstad. De route zit vol met verschillende muzikale, bijzondere en vrolijke acts. Via de Sint Jacobsstraat, Lange Viestraat, Neude, Schoutenstraat, Oudkerkhof en Domstraat eindigen ze bij het Domplein.
Op het Domplein zijn vanaf 12.30 uur al verschillende activiteiten. Om 14.10 uur start het programma op het podium dat wordt gepresenteerd door Edo Brunner. Sinterklaas en de Pieten arriveren rond 14.45 uur op het plein. Ongeveer drie kwartier later neem de Sint afscheid vanaf het balkon van het Academiegebouw.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.