Het eerste popconcert dat voor TivoliVredenburg in de verkoop gaat is bekend gemaakt: Soundgarden zal het spiksplinternieuwe podium op 10 juni betreden.
Eerder werd al bekend gemaakt dat jazzgitarist Pat Metheny in de oude zaal van het Utrechtse muziekpaleis zou komen spelen. Hoofd marketing en kaartverkoop Vredenburg, Rudi van der Valk: “Als we Pat Metheny jazz noemen dan is Soundgarden het eerste popconcert dat voor TivoliVredenburg in de verkoop gaat.”
De Amerikaanse band is naast Nirvana, Alice in Chains en Pearl Jam één van de vier grote namen uit het grunge-tijdperk van de jaren negentig. Ze braken door in 1994 met het album Superunknown. In 1997 ging de band uit elkaar, maar is sinds 2012 weer bij elkaar en back on track met het goed ontvangen album ‘King Animal’, een optreden op Pinkpop en een uitverkochte Amsterdamse Heineken Musical Hall.
De voorverkoop van de show in Utrecht begint zaterdag 23 november om 10:00 uur. Kaartjes kosten €55,-
2 Reacties
Reageren55 EURO!!!?!?!??!!?!??!?!??
Dat is wel een aardige naam. De band kent met Chris Cornell in ieder geval één van de beste zangers ter wereld.