Tweetak 2013. Foto: Annelien Nijland
Theaterfestival Tweetakt en beeldende kunsten festival Kaap worden in 2014 ineengevlochten tot één groot kunstenfestival voor alle leeftijden in Utrecht.
In alle theaters van de stad en op de groene buitenlocatie Fort Ruigenhoek is een programma te zien met nationale en internationale theater- en dansvoorstellingen, locatietheater, muziekoptredens, cabaret, games en (interactieve) beeldende kunst. Tweetakt en Kaap tonen werk van jonge, talentvolle en meer ervaren theatermakers en kunstenaars uit Nederland en het buitenland.

Locatietheater en beeldende kunst
Op 4 april starten Tweetakt en Kaap samen met een programma in de Utrechtse binnenstad en op Fort Ruigenhoek. Daarna loopt Kaap tot 29 juni 2014 in de weekenden door met verschillende activiteiten op het Fort. Op Kaap zal nu dus ook locatietheater te zien zijn en speciaal voor het festivalcentrum op de Neude maken twee beeldend kunstenaars nieuw werk.
Neude wordt ‘prairiedorp’
“Het festivalhart op de Neude is de centrale plek waar bezoekers en artiesten elkaar ontmoeten en waar men voor en na de voorstelling kan eten, drinken en dansen. Elk jaar wordt hier een feestelijk dorp opgebouwd. Dit jaar wordt het festivalcentrum omgetoverd tot een heus prairiedorp, een dorp van houten huisjes met elke avond live muziek en cabaret”, aldus de organisatie.
Tweetakt loopt van 4 tot 21 april. Kaap blijft daarna nog tot 29 juni elke zondag open. De kaartverkoop start begin februari 2014.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.