Utrechtse kinderboekenschrijfster ontvangt kinderen thuis | De Utrechtse Internet Courant Utrechtse kinderboekenschrijfster ontvangt kinderen thuis | De Utrechtse Internet Courant

Utrechtse kinderboekenschrijfster ontvangt kinderen thuis

Utrechtse kinderboekenschrijfster ontvangt kinderen thuis

Kinderen uit Utrecht Oost hoeven voortaan niet meer op de fiets naar het centrum van de stad voor het kopen van een boek. Zij kunnen vanaf deze week elke eerste woensdag van de maand in hun eigen wijk bij schrijfster Marja Baseler terecht. Daar kunnen zij de populaire schrijfster ontmoeten en tevens gesigneerde boeken kopen.

‘Bij de schrijfster thuis’, zoals Baseler haar initiatief heeft gedoopt, start op woensdag 5 oktober, de openingsdag van de Kinderboekenweek. Daarbij is tevens kinderboekenschrijfster Hilde Meijer aanwezig om voor te lezen uit haar boek ‘Help, een dino in de tuin’. Een prachtig verhaal over de jonge held Jort die tijdens het graven in de tuin een wel heel bijzonder dier vindt en spannende avonturen beleeft.

Baseler is auteur van pedagogisch verantwoorde informatieve kinder- en jeugdboeken. Zij is zelf moeder en afkomstig uit het onderwijs. Eerder schreef zij onder andere het boek ‘Heen en weer’, dat in juni dit jaar feestelijk werd gepresenteerd in de Utrechtse Winkel van Sinkel. Het boek gaat in op wat er voor kinderen verandert als hun ouders uit elkaar gaan en geeft naast praktische informatie ook troost. Baselers boeken kenmerken zich door hun informatieve waarde. Ze bevatten zaken waar kinderen iets van kunnen opsteken of die hen helpen het leven weer aan te kunnen als ze een moeilijke tijd doormaken.

Op woensdag 5 oktober start ‘Bij de schrijfster thuis’ om 12.30 uur. Vooraf aanmelden is gewenst en kan via mail@marjabaseler.nl

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).