1600 ondernemers op de Uithof: “Durf knalhard je eigen koers te varen” | De Utrechtse Internet Courant 1600 ondernemers op de Uithof: “Durf knalhard je eigen koers te varen” | De Utrechtse Internet Courant

1600 ondernemers op de Uithof: “Durf knalhard je eigen koers te varen”

1600 ondernemers op de Uithof: “Durf knalhard je eigen koers te varen”

De faculteit Economie en Management was donderdag gastheer voor ruim 1600 ondernemers van het Midden-Klein Bedrijf Utrecht. Op initiatief van Wouter Matthijs, zelf ondernemer én docent aan de HU, kwamen ondernemers en studenten bij elkaar om beter zicht te krijgen op de werkgelegenheid en mogelijkheden in Utrecht. Jort Kelder en Annemarie van Gaal gaven lezingen waarin hun boodschap duidelijk was: Durf anders te zijn en onderneem met lef. Natuurlijk kon Frans van Seumeren, eigenaar van FC Utrecht en vertegenwoordiger van groot ondernemerschap niet ontbreken, hij zorgde voor een bijdrage in de vorm van een coachingswerkgroep. Duic TV was erbij.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).