Nog twee weken te gaan voordat op 8 februari de grote finale van Startup Award plaatsvindt. Een event speciaal voor studenten en startende ondernemers uit de regio Utrecht, die van hun innovatieve business idee een succesvolle onderneming willen maken. Startup Award wordt georganiseerd door incubator UtrechtInc en studentenorganisatie Utrecht SIFE en heeft als hoofdprijs 2.500 euro (beschikbaar gesteld door Rabobank Utrecht e.o). Het insturen van business ideeën kan nog tot en met 30 januari 2012.
‘Wij willen starters op weg helpen om van hun droom werkelijkheid te maken’, aldus UtrechtInc directeur Roel Raatgever. ‘Door mee te doen aan dit event leren de studenten en ondernemers hun business idee aan te scherpen en te verkopen. Ze staan meteen in de schijnwerpers. Ideaal voor een vliegende start!’. Naast naamsbekendheid en adviezen zijn er bij Startup Award geldprijzen te winnen in 2 categorieën. Startende ondernemers komen in aanmerking voor 2.500 euro en eindejaarstudenten (aan de Universiteit Utrecht of Hogeschool Utrecht) strijden om 500 euro én een half jaar gratis ondersteuning en huisvesting van UtrechtInc. Bovendien worden de finalisten aangedragen bij New Venture: de landelijke businessplancompetitie, waarin prijzen worden uitgeloofd tot 20.000 euro aan de meest veelbelovende en innovatieve businessplannen.
De finale op 8 februari vindt plaats op het hoofdkwartier van UtrechtInc aan de Padualaan en Henkjan Smits is daarbij aanwezig voor de prijsuitreiking. Er wordt afgesloten met een feestelijke netwerkborrel. Meedoen kan nog door inzending van een business idee naar events@utrechtsife.nl
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.