Het Utrechtse biermerk De Leckere gaat zich binnenkort op een vaste plek vestigen. In het Werkspoor Café, dat direct grenst aan de Werkspoorkathedraal, kunnen liefhebbers vanaf zondag 5 november hun favoriete biertjes komen proeven.
“Op dit moment leggen we de laatste hand aan het gebouw”, vertelt Timothy van Laar, die de promotie doet voor de opening. “De bar en de toiletten staan. Er wordt nog druk gewerkt aan de aankleding en het terras.”
Brouwerij De Leckere is in 1997 door een Utrechtse vriendengroep gestart en groeide al snel uit tot een groot succes. Van Laar is blij dat De Leckere voor het eerst een plek krijgt in de stad. “We zijn niet alleen café, maar vooral een echt proeflokaal dat dagelijks geopend zal zijn. Het draait om bier en spijs.”
Ter gelegenheid van de opening organiseert De Leckere een evenement: Meesterchef 2017. Vijf hobbykoks zullen zondag 5 november hun Leckerste biergerecht bereiden. De recepten kunnen uiteindelijk op de menukaart van het Werkspoor Café komen te staan.
1 Reactie
ReagerenZiet er goed uit, ik werk daar bijna naast. Kom zeker snel langs. Veel succes !