De eigenaren van wijncafé Lefebvre gaan een tweede horecazaak aan de Neude openen. De nieuwe zaak, naast het wijncafé, krijgt de naam Liquorbar en moet deze maand opengaan.
Lefebvre opent tweede zaak aan de Neude: Liquorbar

Het pand op de Neude 1 kwam leeg te staan toen uitzendbureau Manpower vertrok. De eigenaar van wijncafé Lefebvre, dat op nummer 2 zit, zag zijn kans en besloot het pand ook te gaan huren.
Waar het bij het wijncafé uiteraard om wijn draait het de Liquorbar meer om sterke drank. “We bieden kleine distilleerderijen en brouwerijen een podium en serveren drank met een sterk verhaal.”
Node gin
De zaak moet een ‘echt café-gevoel’ krijgen. Lefebvre schrijft: “We verwelkomen jou en je vrienden met een brede lach. We vragen wat jij lekker vindt en bieden je advies, om je vervolgens zelf een keuze te geven welke liquor bij jou past.”
In samenwerking met de lokale distilleerderij ‘De Pronckheer’ uit Cothen heeft een team van de Liquorbar eigen gin en wodka gestookt. Geïnspireerd op het vroegere Neude, oftewel Node, wat vroeger een moeras was dat gevormd werd door verschillende planten, kruiden en bloemen. Deze vormden de inspiratiebron voor de eigen NODE gin en vodka.



