Transformatiepand De Kaap geopend | De Utrechtse Internet Courant Transformatiepand De Kaap geopend | De Utrechtse Internet Courant

Transformatiepand De Kaap geopend

Transformatiepand De Kaap geopend

De officiële openingen van het Utrechtse transformatiepand De Kaap vond gisteren plaats. Het oude kantoorpand, wat gedeeltelijk jarenlang leeg stond, is in een tijd van 6 maanden getransformeerd naar 52 appartementen voor starters. Begin september trokken de eerste huurders al in het pand, maar gisteren vond de officiële openingshandeling door wethouder Isabella plaats.

Hij onthulde het logo van de Kaap in de hal van het pand. “Een snel project zoals de Kaap en de verhuur door middel van loting zijn essentieel om Utrechtse starters betaalbare woonruimte te bieden. Alle appartementen zijn aan starters verhuurd en meer dan de helft had een wachttijd bij Woningnet die lager ligt dan het gemiddelde van 8,5 jaar”, aldus Isabella.

Directeur Monique van Loon van verhuurder Jebber: “Maar liefst 580 kandidaten schreven zich in voor de loting. Met een lotingprocedure heeft iedereen evenveel kans op een woning en is de lengte van de wachttijd bij Woningnet niet meer relevant.”

De Kaap is het eerste project in Utrecht waarbij tientallen sociale huurwoningen tegelijk op deze manier verhuurd zijn en is het tweede permanente transformatieproject in Utrecht sinds jaren. De appartementen bevinden zich op de eerste tot en met de zesde verdieping. Op de begane grond blijft de komende tien jaar nog een kantoorruimte met een eigen entree in gebruik.

DUIC maakte aan het begin van dit jaar het volgende filmpje over De Kaap

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).