Restaurant Marina aan de Amazonedreef 25 in Overvecht moet haar deuren op last van de gemeente Utrecht voorgoed sluiten. Directe aanleiding hiervoor is de vondst van een hoeveelheid hard- en softdrugs die kennelijk bestemd was voor de handel.
Op woensdag 14 mei 2014 deed de politie een inval in het horecabedrijf. Na de inval besloot burgemeester Jan van Zanen het horecabedrijf direct voor een week te sluiten. Gedurende deze week is nader onderzoek gedaan en geconstateerd dat het horecabedrijf een gevaar vormt voor de openbare orde en veiligheid. Daarom is besloten de vergunning van het horecabedrijf in te trekken. Tevens heeft de burgemeester besloten om het pand voor de duur van een jaar te sluiten.
De politie deed woensdagavond ook een inval bij eethuis Marrakech in Overvecht. Daarbij werden drie mensen aangehouden. De politie trof er ook een kleine handelshoeveelheid drugs aan en kleine gebruikershoeveelheden bij bezoekers. Een computer is in beslag genomen omdat daar vermoedelijk illegaal op werd gegokt.
1 Reactie
ReagerenKun je beter heel overvecht sluiten.