Albert Heijn A’damsestraatweg kent beste foodretailers in de regio | De Utrechtse Internet Courant Albert Heijn A’damsestraatweg kent beste foodretailers in de regio | De Utrechtse Internet Courant

Albert Heijn A’damsestraatweg kent beste foodretailers in de regio

Albert Heijn A’damsestraatweg kent beste foodretailers in de regio

De filiaalmanagers van de Albert Heijn aan de Amsterdamsestraatweg zijn verkozen tot beste foodretailers in de provincie. Dat blijkt uit een onderzoek van brancheorganisatie Vakcentrum.

Vakcentrum is op zoek gegaan naar ondernemers die succesvol zijn, zich onderscheiden en een duidelijke visie op de toekomst hebben. In onze regio is de keuze gevallen op Arjan en Jolanda Konincks van de Albert Heijn aan de Amsterdamsestraatweg.

Zij mogen zich de komende twee jaar de beste zelfstandige ondernemers in ‘foodretail’ noemen.

3 Reacties

Reageren
  1. JK

    Er zijn er twee aan de Straatweg. De foto lijkt mij te duiden op AH bij de Marnixlaan

  2. Simon Fortuyn

    Beste Arjan en Jolanda,
    Van harte gefeliciteerd met jullie uitverkiezing. Meer dan terecht zou ik zeggen. Gedreven ondernemers die de klant centraal stellen, kom daar vandaag de dag maar eens om. Niet alleen jullie eigen winkel gaat jullie aan het hart maar ook de omgeving van de straatweg. Nieuwe initiatieven en impulsen via het Ondernemersfonds gaat jullie aan het hart en doen daar enthousiast aan mee

  3. Mia Amram

    Van harte gefeliciteerd Arjan en Jolanda! Er zijn tegenwoordig niet veel ondernemers die naast hun eigen zaak ook nog tijd vrij willen maken voor hun omgeving. Jullie zijn zo’n zeldzamer wordende goede uitzondering, die ook nog laten zien dat het een niet ten koste hoeft te gaan van het andere, top!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).