De allereerste Kreeftweek ooit … daar wil jij toch zeker bij zijn? | De Utrechtse Internet Courant De allereerste Kreeftweek ooit … daar wil jij toch zeker bij zijn? | De Utrechtse Internet Courant

De allereerste Kreeftweek ooit … daar wil jij toch zeker bij zijn?

De allereerste Kreeftweek ooit … daar wil jij toch zeker bij zijn?

‘Laten we een kreeftweek organiseren,’ bedacht het bestuur van Utrecht Netwerk tijdens een borrel bij bar-restaurant Inspired aan de Biltstraat. Het werd een avond waarop spijkers met koppen werden geslagen: Jeroen van de Velde, eigenaar van Inspired, was meteen enthousiast. Een website ging de lucht in en een paar weken later was de allereerste Utrechtse Kreeftweek een feit. De Kreeftweek vond vorige week plaats.

De Kreeftweek was praktisch uitverkocht: van maandag 27 februari tot en met donderdag 1 maart zat restaurant Inspired bijna elke avond vol. En dat is bijzonder voor doordeweekse avonden. De woensdag- en de donderdagavond waren speciaal gereserveerd voor leden van de LinkedIn-groep Utrecht Netwerk. Op deze avonden werd volop genetwerkt. Maar vooral was het heel smakelijk en gezellig. Op het menu stond een gegratineerde en gebakken kreeft. Bezoekers konden ongelimiteerd kreeft eten voor 39,50 euro per persoon, inclusief Vlaamse frieten en mayonaise. Daarbij schonk Inspired Nebla Rueda Verdejo, een Spaanse strakdroge wijn. Martijn, bezoeker van de Kreeftweek: “Allyouneediskreeft was het sleutelwoord bij de reservering om te kunnen boeken voor UtrechtNetwerk Kreeftweek evenement. Ons gezelschap heeft zichzelf laten laven aan de overheerlijke kreeft. After all all you need is kreeft :-).”

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).