De Sint en zijn talloze Zwarte Pieten maakte er een leuke happening van voor de wedstrijd De Graafschap-FC Utrecht. Het leverde ons handen vol pepernoten op.
Het mooie aan het stadion van de Graafschap is dat er een niet rokers vak is (zie foto). Daar was dus ons plekje. Een tip voor FC Utrecht en sponsor Zorg van de Zaak, creëer ook in Utrecht een vak waar supporters die daar behoefte aan hebben rookloos van de wedstrijd kunnen genieten. FC Utrecht was de eerste helft dicht bij een afstraffing voor De Graafschap. Een ruststand van 0-3 had niet misstaan. Wat een zeer matig elftal heeft De Graafschap. Nummer 14 Bryan Smeets spande de kroon. Strieder zorgde dik verdiend voor de 0-1. Een prima goal. Strieder komt meer en meer tot zijn recht. In de tweede helft speelden we weer met 10 man. Mark van der Maarel was ietwat ongelukkig bij zijn tweede gele kaart. Een spannend laatste half uur volgde.
Maar dit zwakke De Graafschap kon geen potten breken. FC Utrecht had zelfs uit moeten lopen naar 0-3. Al met al waren de 3 punten voor FC Utrecht dik verdiend. Met een gerust hart kunnen wij ons op gaan maken voor de wedstrijd van het jaar van aanstaande zondag. FC Utrecht-Ajax. Alhoewel, een gerust hart? Nog deze week staat er een rechtszaak op de rol op het Vrouwe Justitia Plein in Utrecht. Ajax fans zullen proberen om middels de rechter alsnog toegang te krijgen tot de wedstrijd. Het is een openbare zitting. Interessant om te horen hoe deze zaak verloopt. Ook zal er een beslissing worden genomen over een aangekondigde demonstratie door Ajax supporters op 13 december. Het heeft de nodige aandacht onder de fans van FC Utrecht. Zij zien het allemaal met lede ogen aan. Geen Bunnik Side, uit fans, bier en dus geen sfeer. Zij gaan richting binnenstad. Op zoek naar een locatie waar ze het wel naar hun zin zullen hebben. Op dit moment zijn er nog duizenden kaarten verkrijgbaar voor deze wedstrijd. Een teken aan de wand. Velen laten deze FC Utrecht-Ajax aan zich voorbij gaan. Dat heeft ook te maken met de strenge kaart verkoop procedure. Het zal mogelijk de slechts bezochte FC Utrecht – Ajax worden in 44 jaar. Tegenvallende kaartverkoop en extra veiligheidsmaatregelen betekent voor FC Utrecht een strop van honderdduizenden euro’s.
Ben ten Boden.
9 Reacties
Reagerenals die ajax supporters dus echt niet naar de Galgenwaar mogen komen en de demonstratie ook niet door mag gaan dan kunnen de opgelegde regels ook iets minder en wie weet kopen dan nog veel mensen een kaartje want een stadion met amper 15.000 supporters in de wedstrijd van het jaar dat kan gewoon niet
Ben, leuk gepraat voor de bühne, je klaagt over het feit dat de procedure om kaarten te kopen voor FC Utrecht-Ajax zo streng is. Vraag je jezelf nooit af waarom al die maatregelen überhaupt nodig zijn? Dat is het probleem in Nederland, we straffen niet degenen die keer op keer voor onrust zorgen in en rond voetbalstadions, maar de gewone liefhebber is wel afgehaakt. Die is er klaar mee. Tuig mag gewoon nooit meer in de buurt van een stadion komen, net als in Engeland. Maar er zijn in Nederland altijd wel mensen te vinden dat zo’n straf indruist tegen het recht op privacy en meer van dat soort bull-shit.
Het zegt een hoop dat dit Utrecht “maar” met 0-1 van Jupiler League ploeg De Graafschap weet te winnen. Wat was het weer afschuwelijk slordig! Passes over 10 meter die niet aankomen, 110% kansen die gemist werden, achterin vielen geregeld gaten en in opbouw was het weer eens ouderwets tot in den treure tikkie breed en tikkie terug….Wat zijn we nu eigenlijk opgeschoten onder ten Hag? Helemaal niets! We horen iedere keer grote woorden over “topsportmentaliteit”, maar zien wekelijks hetzelfde saaie labbekakkerige FC Utrecht als in de voorgaande jaren; afwachtend, defensief, ongeorganiseerd en bovenal saai. Slechts drie puntjes meer dan onder Alflen vorig jaar, en dat met een makkelijker programma….
En dat(!) is de reden waarom we afstevenen op de slechtst bezochte FC Utrecht – Ajax in 44 jaar! Ook zonder(!) al het gedoe rondom de spreekkoren dit jaar zou dit gewoon een slecht bezochte wedstrijd worden…Je weet op voorhand dat je een laf en afwachtend FC Utrecht te zien krijgt dat in een wandeltempo de wedstrijd tracht te vermoorden. Het bij de strot grijpen van tegenstanders in eigen huis (hét handelskenmerk van de FC!) en vol op de aanval spelen is niet meer….Al jaren niet meer.
Welke rechtschapen Utrecht supporter zit er nou op een wedstrijd te wachten waarvan je op voorhand weet dat de thuisploeg helemaal niet wil voetballen of domineren? Een wedstrijd waarvan je weet dat Utrecht de aardsvijand alle tijd en ruimte zal bieden om te voetballen door in te zakken op eigen helft….?
Er is maar één hoofdreden waarom de wedstrijd slecht bezocht zal worden. En die reden is het vooruitzicht op een afwachtend, defensief en laf spelend FC Utrecht, dat vaak ook in de uitvoering van dit “concept” nog eens hopeloos faalt. Onacceptabel voor velen, zeker(!) tegen de “aardsvijand”…
Salut,
S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n
@TS
Ach als het goed is worden van de week die camera’s geïnstalleerd in het stadion en dan hoop ik dat die ingezet worden om de rotte appels eruit te pikken. Men zal wel moeten want de KNVB accepteert het natuurlijk niet meer dat ze straks de daders van walgelijke liedjes er niet uit halen.
Zal de club flink gaan kosten, qua camera’s maar ook verdere beveiliging want iemand moet die gasten er tussenuit gaan pikken. Maar blijkbaar kan het niet anders.
”Het zegt een hoop dat dit Utrecht “maar” met 0-1 van Jupiler League ploeg De Graafschap weet te winnen.”
Nou wat zegt dat een hoop zeg, even wat andere uitslagen van De Graafschap thuis :
1-2 tegen Groningen
0-1 tegen Heracles
1-2 tegen Feyenoord
Het zegt dus eigenlijk niets meer dan dat er 3 punten zijn meegenomen uit Doetinchem.
”Wat was het weer afschuwelijk slordig! Passes over 10 meter die niet aankomen, 110% kansen die gemist werden, achterin vielen geregeld gaten en in opbouw was het weer eens ouderwets tot in den treure tikkie breed en tikkie terug….”
En toch drie punten, wat een geweldige ploeg hebben we toch eigenlijk he?
”Wat zijn we nu eigenlijk opgeschoten onder ten Hag? Helemaal niets! We horen iedere keer grote woorden over “topsportmentaliteit”, maar zien wekelijks hetzelfde saaie labbekakkerige FC Utrecht als in de voorgaande jaren; afwachtend, defensief, ongeorganiseerd en bovenal saai. Slechts drie puntjes meer dan onder Alflen vorig jaar, en dat met een makkelijker programma….”
Wel bij feiten houden San, Ten Hag doet het in exact dezelfde wedstrijden als vorig seizoen beter, met drie punten meer inderdaad. Maar dus niet zoals jij schetst tegen mindere tegenstanders….
Als je overigens de progressie niet ziet in het elftal ben je stekeblind.
”En dat(!) is de reden waarom we afstevenen op de slechtst bezochte FC Utrecht – Ajax in 44 jaar! Ook zonder(!) al het gedoe rondom de spreekkoren dit jaar zou dit gewoon een slecht bezochte wedstrijd worden…Je weet op voorhand dat je een laf en afwachtend FC Utrecht te zien krijgt dat in een wandeltempo de wedstrijd tracht te vermoorden. Het bij de strot grijpen van tegenstanders in eigen huis (hét handelskenmerk van de FC!) en vol op de aanval spelen is niet meer….Al jaren niet meer.”
En wederom het bewijs dat deze man nooit in het stadion te vinden is.
”Welke rechtschapen Utrecht supporter zit er nou op een wedstrijd te wachten waarvan je op voorhand weet dat de thuisploeg helemaal niet wil voetballen of domineren? Een wedstrijd waarvan je weet dat Utrecht de aardsvijand alle tijd en ruimte zal bieden om te voetballen door in te zakken op eigen helft….?
Er is maar één hoofdreden waarom de wedstrijd slecht bezocht zal worden. En die reden is het vooruitzicht op een afwachtend, defensief en laf spelend FC Utrecht, dat vaak ook in de uitvoering van dit “concept” nog eens hopeloos faalt. Onacceptabel voor velen, zeker(!) tegen de “aardsvijand”…
Salut,
S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n”
Ik denk zo’n 18.000 supporters San, waar jij er natuurlijk niet eentje van bent want jij zit al met je kladblok klaar voor je volgende nietszeggende stukje op duic.nl
Het is overigens ”aartsvijand”.
Fijne dag nog allemaal!
Frits 07 DECEMBER 2015 OM 13:01
Quote: “Het zegt dus eigenlijk niets meer dan dat er 3 punten zijn meegenomen uit Doetinchem.”
Misschien zou u eens moeten proberen de wedstrijd te kijken in plaats van scorebordjournalistiek te bedrijven. Dan had u gezien dat we voetbaltechnisch het niveau van de gedoodverfde degradant nauwelijks overstijgen.
“En toch drie punten, wat een geweldige ploeg hebben we toch eigenlijk he?”
Nee dus. We hebben een ploeg die voetbaltechnisch nauwelijks het niveau van de Graafschap overstijgt.
Quote: “Als je overigens de progressie niet ziet in het elftal ben je stekeblind.”
En welke progressie heeft u het dan over? Leuke kreet hoor, maar geef dan wel even aan waar je op doelt. Deze kreet kan niet over het spel gaan in ieder geval, dus ik ben benieuwd naar waar je dan wel op doelt.
Quote: “En wederom het bewijs dat deze man nooit in het stadion te vinden is.”
Hoeveel meer bewijs dan mijn eigen woorden denkt u nodig te hebben? Ik ga al twee jaar niet meer naar de Galgenwaard. De wedstrijden kijk ik op TV. Voor zover ik dat vol hou zonder in slaap te kukelen, tenminste.
Quote: “Ik denk zo’n 18.000 supporters San, waar jij er natuurlijk niet eentje van bent want jij zit al met je kladblok klaar voor je volgende nietszeggende stukje op duic.nl”
Dat klinkt bijna alsof je nog blij bent ook met de slechtst bezochte Utrecht – Ajax in 44 jaar….Nee, niets aan de hand hoor! Het gaat fan-tas-tisch bij de club…Zucht.
Salut,
S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n
@San
Typisch dat je vorige week na de memorabele wedstrijd tegen Heracles niets te melden had. Je was zeker vervroegd Sinterklaas aan het vieren net zoals vriend Chauviere afgelopen zaterdag?
MikeB 07 DECEMBER 2015 OM 15:18
Ik was vlak voor de rust in slaap gevallen van het tot dan toe geestdodende spel, MikeB. Het was alsof The Walking Dead op het veld stonden… De hele tweede helft gemist dus en dan kun je er ook weinig zinnigs over zeggen ook he?
Salut,
S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n
Uitverkocht huis…..wanneer was de laatste keer? De business tribune is bij deze wedstrijd vol en oh ja ook tegen Feyenoord. Dan wil een vriendje van de sponsor wel mee, anders willen ze niet meer naar de business van de FC om weer eens voorgelogen te worden door onze volksmenner en liegende Wilco.
En de gewone supporter wordt al jaren uitgekleed en bedrogen door de club. Waarom zal hij nog heen gaan?
Het hart is uit de club, vrijwilligers worden net als medewerkers op een schandalige manier door het bestuur en medewerkers behandeld en de tent uitgejaagd er is geen enkele vorm van respect. Mensen die al jaren en jaren bij de club betrokken zijn geweest worden zonder pardon afgeserveerd en sprken terecht schande van het handelen van Wilco en zijn gehoorzame onderdanen.
Er komt een dag dat alles aan het ligt komt, het aantal lege stoelen in de Galgenwaard zal dan inmiddels wel op een historisch dieptepunt beland zijn. Maar de marketing machine van de FC zal dan wel nog meer op volle toeren draaien met allerlei onnozele activiteiten wat geen ene fuck heeft opgeleverd de afgelopen jaren……
We zullen zien, voor nu slaap zacht, Wilco bewaakt het fort in zijn AJAX pyama