Het elftal moet voor elke meter gaan en onoverwinnelijkheid uitstralen | De Utrechtse Internet Courant Het elftal moet voor elke meter gaan en onoverwinnelijkheid uitstralen | De Utrechtse Internet Courant

Het elftal moet voor elke meter gaan en onoverwinnelijkheid uitstralen

Het elftal moet voor elke meter gaan en onoverwinnelijkheid uitstralen
Meestal is het voor aanvang van de wedstrijd een drukte van belang bij de kaartverkoop kiosk. Tegen Roda JC was er vrije verkoop en dus ging ik uit van veel mensen. Toen ik tien minuten voor de wedstrijd naar mijn plek liep, zag ik tot mijn ontzetting dat er geen fans waren (zie foto) om een kaart te kopen.

Meestal is het voor aanvang van de wedstrijd een drukte van belang bij de kaartverkoop kiosk. Tegen Roda JC was er vrije verkoop en dus ging ik uit van veel mensen. Toen ik tien minuten voor de wedstrijd naar mijn plek liep, zag ik tot mijn ontzetting dat er geen fans waren (zie foto) om een kaart te kopen.

Dat was een teken aan de wand. Ook in het stadion was de publieke belangstelling uitermate matig. De vraag is al vaker gesteld. Wanneer stroomt de Galgenwaard nu eens bijna vol? Ik geef het toe, de laatste weken is het spel een stuk minder en met name tegen de wat “mindere” goden op papier worden keer op keer punten verspeeld.

Zo ook zaterdagavond tegen Roda JC. In de eerste helft heb ik wel bij vlagen een heersend FC Utrecht gezien. Dat resulteerde in de 1-0 door Haller. De  reactie van Haller (er kon geen lachje af) was vreemd. Maar dat terzijde. We gingen er eens goed voor zitten. Zou FC Utrecht door kunnen stoten? Langzaam maar zeker raakte FC Utrecht de controle kwijt. Dat viel met name op in de tweede helft. En ja hoor, 1-1. Het was niet eens onverdiend. Letschert schampte de paal. Roda JC overkwam hetzelfde. Uiteindelijk was het Roda JC die het meest tevreden was over de puntendeling. FC Utrecht is het weer niet gelukt om indruk te maken. Nu al een paar wedstrijden op rij. Uit een serie van vier had het niet misstaan om een punt of acht te pakken. Het zijn er twee geworden! Het positieve sentiment aangaande FC Utrecht is aan het keren. Daarom moeten de sportieve prestaties snel gaan verbeteren.

Het team zal nog dieper moeten gaan. Het elftal moet voor elke meter  gaan en onoverwinnelijkheid uitstralen. Dat mis ik. Intenties zijn over het algemeen wel goed. De uitvoering is te veel onder de maat. Daar zal de technische staf staf ook een belangrijk aandeel in hebben. Ik had en hou een onvoorwaardelijk vertrouwen in Ten Hag/De Jong. De tijd is ze gegund. De tijd zullen ze krijgen. Maar de tijd is ook niet oneindig. Zo zitten de voetbalwetten in elkaar.

De komende vier wedstrijden zullen wederom lastig worden. PEC Zwolle, FC Twente en PSV. Daar tussen zit nog FC Groningen voor de beker. Veel te winnen voor de club. Maar ook veel te verliezen. Treurig in het rechterrijtje bivakkeren maakt de fans moedeloos. Nog meer mineur zal toe slaan. Ik heb mijn gedachten al bij 5 december als de wedstrijd Graafschap – FC Utrecht wordt gespeeld. Het zal toch niet?

Voor fans die opmerkingen hebben, tips of hun zienswijze kenbaar willen maken is er op maandagavond 19 oktober alle gelegenheid. Op Zoudenbalch zal om 18.30 uur een technische avond aanvangen. Daar zullen ook Ten Hag, De Jong en een aantal spelers aanwezig zijn. Hopelijk zal de avond duidelijkheid brengen. Als zich dat dan vrijdag uitbetaalt, zal het herstel van FC Utrecht daadwerkelijk daar zijn. De fans, soms zijn hun tips goud waard. Op naar het linkerrijtje. Aantrekkelijk voetbal en uiteindelijk weer een Europees tripje in het verschiet.

Ben ten Boden

50 Reacties

Reageren
  1. Frank

    Uh… “Zie foto”?

  2. Frits

    Zaterdagavond 20:45 uur is gewoon een klotetijd, vrijwel iedereen die ik ken en degenen die ook gaan willen graag op zondagmiddag naar het voetbal….

    Dat scheelt een hoop fans denk ik zo.

  3. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Gevoetbald werd er niet in de afgelopen twee weken (van het weekend ook niet trouwens), maar er was wel weer genoeg te beleven bij Belevingsproduct!

    Zo was er een akkefietje met modale draaitol Ayoub, die kennelijk zelfs ook maar niet langer de motivatie op kan brengen om op tijd op zijn werk te komen. Nog meer tekenend voor de deplorabele mentale staat waarin dit elftal verkeert, was echter de reactie van Haller op de goal die hij scoorde. Het interesseerde hem werkelijk waar geen hol. IJskoude frustratie. De ergste soort. Dit waar een dergelijk matige voorhoedeleider na een goal toch in absolute extase zou moeten verkeren, zeker wanneer velddoelpunten voor de spits in kwestie al even zeldzaam zijn als een waarheid vertellende van Schaik. Ten Hag is alle grip op zijn selectie kwijt. Logisch. De buitenwacht accepteert dat geacteerde doctoraat in de voetbalwetenschappen wellicht nog wel, maar spelers weten direct wanneer ze met een non-valeur te maken hebben die er eigenlijk gewoon geen kloot van kan en de topcoach acteert….

    En zo sloot het gefrustreerde FC Belevingsproduct al handbalverdedigend een serie wedstrijden tegen degradatiekandidaten Willem II, Cambuur en Excelsior en Roda JC af met welgeteld twee hele puntjes, in plaats van de twaalf die je mag verwachten op basis van de begroting. Keurig! Geen wonder dat er tegen Roda geen hond meer in het stadion zat. Kijken naar c-spelers als Striedel, Luder, Letschert, Conboy (mijn god!), Haller, Barazite, Diemers en de afgegleden Ruiter, die dan ook nog eens met absolute afbraakinstructies het veld in worden gestuurd; je moet er maar zin in hebben. Belevingsproduct anno 2015 is alsof je wanstaltige c-entertainers als Ronnie Flex, Patty Brard en Sterretje een stand-up comedy show laat performen, met dan ook nog de specifieke opdracht om vooral niet(!) grappig te zijn… Waar zijn we nou toch mee bezig?

    De Kruijff en Baas zullen het zich ook afgevraagd hebben, alvorens ze besloten hun biezen te pakken. In nog geen week verlaat de helft(!) van het vierkoppige managementteam op eigen initiatief het zinkende schip. De Kruijff heeft geen zin om ondergeschikte te spelen van een koppige boer zonder enige vaardigheid. Het valt hem niet kwalijk te nemen. Zou u in zijn ervaren schoenen leiding accepteren van iemand die nul(!) noemenswaardige ervaring heeft als technisch manager, als eindverantwoordelijke Strieder, Luder, Nganioni, Letschert, Haller en -godbetert- Conboy binnenhaalde, alle buitenspelers verkocht en er als trainer er tactisch nog een grotere puinzooi van maakt dan Alflen….?

    Michel Baas zag vier jaar knarsetandend toe hoe zijn CEO en RvC er op financieel vlak een complete janboel van maakten , de jaarcijfers weg-verPoetiniseerden en de ene na de andere leugen poneerden. “Fuck this shit”, moet Baas gedacht hebben. “Ik ga wel wat ZZP´ers aansturen bij een administratiekantoortje.” Zijn opvolger is weer een bekende van FransieFransie uit de Mammoet stal, waarmee het incestueuze gehalte ja-knikkers in het managementteam weer met tientallen procenten stijgt, en dan schijnt Jan van Staa nog onderweg te zijn ook…

    Ook de persafdeling van Belevingsproduct draaide overuren, zoals gebruikelijk in het spinnen van de realiteit. Het produceerde een belevingsschrijfsel genaamd met de gewichtige naam “State of the Club”, qua substantie even luchtig als een wolkentoetje. Een hilarisch abstracte vod van de bovenste plank vol manisch-positieve newspeak, dat eigenlijk geen ander doel diende dan nota bene verhullen wat de werkelijke staat van het zieltogende Belevingsproduct is. De slapende geesten van het resterende laatste restje der achterban zijn weer rijp gemaakt voor de volgende inktrode cijferstroom die snel zal volgen. Geheel in stijl werd de boodschap gelardeerd met gebruikelijke gouden leugen dat volgend jaar alles beter zal zijn. Het is werkelijk waar te gênant voor woorden. Het is alsof Rutte opnieuw belooft 1000 euro terug te geven en geen cent meer naar Athene over te maken. Nu echt!

    Vandaag volgt de volgende schertsvertoning. Mijn persoonlijke favoriet der schertsvertoningen! De jaarlijkse technische avond voor supporters, waar supporters vooral geen lastige vragen mogen stellen van een in de microfoon blaffende van Schaik. Onder luid kunstmatig gejuich, gejubel en applaus van enkele betaalde belangengroeperingen zal van Schaik opnieuw het belevings-evangelie verkondigen en zal ten Hag opnieuw mogen grossieren in het debiteren van onnavolgbare abstracties en veralgemeniseringen. De “Lumpenintelligentsia” gaat weer even zomers tevreden naar huis, totdat PEC, Twente, PSV en Groningen de bitter koude Utrechtse Winter zullen doen aanbreken….Gevoelstemperatuur -45 graden.

    Winter is coming!

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  4. Herman

    Jaar of 10-15 gelden moest de Galgenwaard groter worden, alleen door hogere bezoekersaantallen. Alleen dan zou Utreg mee kunnen met de (sub)top.

    Het stadion is groter, de bezoekersaantallen dalen alleen maar, sportief wordt het ook steeds minder en spektakel is te weinig zichtbaar.

    Chaos is het bij Utreg altijd geweest, maar beter wordt het er allemaal niet op helaas…

  5. TS

    Thuiswedstrijden van FC Utrecht moeten zondagmiddag om 14:30 uur beginnen, die avondwestrijden pikt het publiek niet en dat is terecht.

  6. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Herman 19 OKTOBER 2015 OM 09:56

    De gedachte dat het stadion groter moest bleek een juiste te zijn. We moeten niet vergeten dat we tot een jaar na de overname door van Seumeren nog met 21.000 bezoekers in het stadion zaten. De vraag naar product FC Utrecht bestond en bestaat nog steeds!

    Belangrijker dan de constatering DAT FC Utrecht sportief, cultureel en financieel in een rotvaart op een totaal faillissement af dendert, is de reden waarom dit gebeurt! En die reden is dat de huidige clubeigenaar, directeur en RvC werkelijk geen flauw idee hebben wat FC Utrecht is, waar ze voor staat en wat haar klanten jarenlang massaal zo waardeerden aan de voormalige volksclub…

    FC Utrecht bestaat hierdoor al lang niet meer. Ze is door onthutsend incapabele maakbaarheidszeloten is vervangen door FC Belevingsproduct. Een gemaakt wanstaltig gedrocht dat van bovenaf wordt opgedrongen, drijft op supportersbedrog en op geen enkele wijze meer aan de volksclub doet denken die in een kolkende Galgenwaard met aanvallend vechtvoetbal iedere tegenstander de wil opdrong….We spelen betonvoetbal tegen Roda thuis, for crying out loud!

    We hebben een clowneske dartscommentator als CEO die het liefst louter Vinex bewoners in de Galgenwaard ziet, een voetbalprofessor-acterende Twentse vlieggewicht als trainer en een selectie die bestaat uit prototype non-FC Utrecht koorknapen en -bovenal- een totale incapabele clubeigenaar die het door gebrek aan zelfs ook maar basaal voetbaltechnisch inzicht presteert om jaarlijks exact(!) de totaal verkeerde mensen aan te stellen om zijn zijn zwabberende beleid uit te voeren.

    Van Seumeren moet de tent gewoon verkopen. De man heeft zichzelf onherstelbaar belachelijk gemaakt met Amsterdams-achtige grootspraak een paar jaar terug, is duidelijk totaal ongeschikt om een voetbalclub te leiden en verstopt zich nu met schaamteblosjes op de wangen achter de coulissen. Met van Seumeren en van Schaik aan het roer rest niets dan de afgrond…

    Het einde van Belevingsproduct nadert. Laten we hopen dat de onvermijdelijke grote klap een wederopstanding van FC Utrecht omvat.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  7. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    TS 19 OKTOBER 2015 OM 11:12

    Ja. Logisch! Hét probleem is natuurlijk niet dat Belevingsproduct jarenlang supporters voorliegt, afschuwelijk saai betonvoetbal speelt, gemaakt in iedere vezel van het uitgemergelde lijfje is, de supporters financieel uitknijpt en intussen beschikt over een nog net Eredivisie waardige selectie vol zielloze c- voetballers, maar dat de wedstrijden op zaterdag gespeeld worden in plaats van zondag….Op zondag spelen zal het vast allemaal beter maken!

    Dus….

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  8. Leendert

    Speeltijden zijn inderdaad dramatisch. Waarom niet meer gewoon alle thuis wedstrijden om 14.30 uur.

    Alleen al om deze tijden is een seizoenkaart voor mij geheel niet meer rendabel. Sommige tijden zijn niet in te plannen, en mijn dochter is te jong om op deze tijden mee te nemen. Zelf loop ik al met gedachten om mijn twee seizoenkaarten volgend jaar niet te verlengen. Dan maar weer ouderwets de radio aan, of een Fox abonnement.

    Hier is niet de club, maar de KNVB echter verantwoordelijk.

    Tja het spel van de F.C. afgelopen zaterdagavond. De eerste 35 minuten waren een genot om naar te kijken. Daarna onverwachts de gelijkmaker, Roda vermoord de wedstrijd met constant tijd rekken en Utrecht stort geheel in.

    De F.C. heeft een aantal voetballers om van te smullen o.a. Barazite, Ramselaar, Klaiber en een Letschert die zich zeer sterk ontwikkeld.

    De speelwijze / tactiek is noodgedwongen vanwege onvoldoende kwaliteit in de verdediging.

    Het team heeft voldoende kwaliteit, verdedigers met alle respect als een Maarel, Conboy en Kum trekken deze kwaliteit naar beneden. Hardwerkende jongens, die alles geven, maar helaas voetbalkwaliteiten missen op eredivisie niveau.

    Ik weet weet er is geen geld en waar haal je in NL nog verdedigers met kwaliteit vandaan.

    Volgende week gewoon weer voor de 3 punten tegen PEC.

  9. Peter V

    santast

    Je bent er maar druk mee op de vroege maandagmorgen he?

    Verbazingwekkend hoe jij wedstrijden ziet of beleefd, over belevingsproduct gesproken.

    In de 1e helft tot de 1-1 een FC gezien die de duimschroeven had aangetrokken en Roda niet in zijn spel liet komen. De 2e helft kon het alle kanten op, en dat is normaal in de eredivisie anno 2015 waar zelfs een psv hard moet werken voor een puntje thuis tegen excelsior. Natuurlijk moet ten Hag een aanvaller er bij gaan zetten, echter Rubio en Boymans zijn geblesseerd en Peterson komt terug van een conditionele achterstand.

    De aankopen moesten gebeuren met een lege oorlogskas nadat de club Haller en Letschert definitief had gekocht, geen slechte aankopen lijkt me. Dus kom je bij transfervrije spelers uit en dat is altijd een risico.

    En Letschert een C voetballer noemen die juist de Utreg mentaliteit week in week uit uitdraagt, bewijst eens te meer dat je er geen verstand van hebt en gewoon week in week uit loopt te zoeken.

    Bij de club lopen momenteel mensen die supporters met een maatschappelijke achterstand kunnen helpen, ik zou je dat aanraden, misschien wordt het nog wat met je lege leven en je eeuwige strijd tegen Wilco van Schaik.

    P.S. vanavond bij de supportersavond verwacht ik je, juist iemand die zo “begaan” is met het belevingsproduct FC Utrecht kan vanavond zijn punt maken. Zet v. Schaik maar onder druk met een goed onderbouwde mening. Kom maar eens van die luie bank af als het je ernst is.

  10. Y

    Ik ben het eens maar ook oneens met sanmartean, ik ben het ook zat om ze zo al jaren te zien voetballen zit totaal geen structuur in onze club! Vergeet niet dat fc Utrecht een bedrijf is dat ups en downs kent dat begrijp ik wel maar dan probeer je het zo snel mogelijk aan te pakken met een duidelijke plan je moet er echt voor gaan zitten discusseren dag in dag uit totdat je een oplossing hebt gevonden. Mijn gevoel zegt nu dat er helemaal geen plan is maar ze zijn gewoon aan het aanmodderen en dat kwetst mij wel. Supporters zien ze niet als klanten terwijl wij dat toch echt zijn het is nu gewoon een slecht draaiende bedrijf met mensen aan het roer zonder enig verstand van voetbal. Ik zou zeggen maak een duidelijk plan anders gewoon verkopen die handel misschien krijgen we wel een eigenaar met een hart voor onze fc en onze supporters.

  11. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 19 OKTOBER 2015 OM 11:50

    U kunt iedere rationalisatie er aan de haren bijslepen, maar het probleem mijnheertje, dat blijft! Cultureel, sportief en financieel technisch failliet! Het is door structureel wanbeleid een aflopende zaak en wie dat niet onder ogen wenst te zien is ieder zicht op de realiteit kwijt….

    Quote: “P.S. vanavond bij de supportersavond verwacht ik je, juist iemand die zo “begaan” is met het belevingsproduct FC Utrecht kan vanavond zijn punt maken.”

    Het staat u vrij te verwachten wat u wenst, maar kennelijk bent u wat traag van begrip. Ik ben fan van FC Utrecht. Op een georchestreerde avond van FC Belevingsproduct heb ik dus niets te zoeken. FC Utrecht bestaat niet meer….

    Blijven struisvogelen, Peter V! Daar wordt het vast allemaal beter van….

  12. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Y 19 OKTOBER 2015 OM 12:24

    U begint uw betoog met het melden dat u het wel- én niet met mij eens bent, om vervolgens mijn volledige verhaal te onderschrijven…Wat is dan het gedeelte waar u het niet mee eens bent?

    Het enige dat mogelijk (zeker weet je het nooit) redding kan brengen is een verkoop van de club. Het pad met de totaal incapabele van Seumeren en van Schaik brengt niets anders dan het ravijn….De afgrond. En daar dendert Belevingsproduct momenteel met een rotvaart op af.

    Gewoon een feit dat maar weinigen onder ogen willen zien!

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  13. Peter V

    santast

    Zoals gewoonlijk draait u weer om de hete brij heen.

    Geen reactie op Letschert
    Geen reactie op de eredivisie anno 2015
    Geen reactie op het goede spel tot de 1-1
    En zoals verwacht niet aanwezig op een supportersavond om je bezorgdheid uit te spreken, die na honderden reacties erg diep lijkt te zitten. Of heeft u some een zakelijke clash met het belevingsproduct gehad?

    Je gelooft toch niet dat een FC supporter zich de mond laat snoeren door van Schaik of wie dan ook? Dat getuigt van een diepe minachting voor uw medesupporters.

    U doet dat wel door het “gevecht” alleen maar hier aan te gaan, in plaats van wat een Utregter hoort te doen……face to face!

    salut, welterusten en vooral sterkte met uw probleem.

  14. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 19 OKTOBER 2015 OM 13:11

    Quote: “Geen reactie op Letschert”

    Boutvoetballer die niet verdedigend kan koppen. Dit jaar direct verantwoordelijk voor meerdere tegengoals door verkeerde positionering. Kunt u zelf ook bedenken.

    Quote: “Geen reactie op de eredivisie anno 2015”

    Irrelevant. U valt mijn stelling aan. En dan heeft het niveau van de Eredivisie helemaal niets met de wanstaltigheden bij Belevingsproduct te maken. Kunt u zelf ook bedenken.

    Quote: “Geen reactie op het goede spel tot de 1-1”

    Welk goede spel? We hebben twee keer op doel geschoten in 90 minuten voetbal en 60 minuten opnieuw naar totaal zielloos zaadvoetbal zitten kijken. Kunt u zelf ook bedenken.

    Quote: “En zoals verwacht niet aanwezig op een supportersavond om je bezorgdheid uit te spreken, die na honderden reacties erg diep lijkt te zitten.”

    En ik heb u mijn redenen reeds gegeven, redenen waar u angstvallig niet op in gaat.

    Quote: “Of heeft u some een zakelijke clash met het belevingsproduct gehad?”

    Nee.

    Quote: “Je gelooft toch niet dat een FC supporter zich de mond laat snoeren door van Schaik of wie dan ook?”

    Als u ooit wel eens een dergelijke avond bezocht, quod non, dan wist u dat het tegendeel waar is. Zie de eerdere non-grata onderwerpen waar ik op wees.

    Quote: “Dat getuigt van een diepe minachting voor uw medesupporters.”

    Nee, die opvatting getuigt van de comateuze toestand waarin uw brein zich verkeert.

    Quote: “U doet dat wel door het “gevecht” alleen maar hier aan te gaan, in plaats van wat een Utregter hoort te doen……face to face!”

    Wat is het nut van het aangaan van een gesprek met een bestuurder van Belevingsproduct, die niet eens weet waar FC Utrecht voor staat en bovendien ongetwijfeld op voorhand iedere lastige vraag voor zal zijn door non-grata onderwerpen aan te wijzen?

    Wat doet u eigenlijk? Wat is uw visie, anders dan ieder probleem categorisch ontkennen en uw kop in het zand stoppen…? U doet geen flikker. U schrijft zelfs geen eigen stukjes waar iets van een mening in te ontdekken is, neen, u doet niets anders dan meningen van anderen hulpeloos trachten te torpederen met verdachtmakingen, ad-hominems, rationalisaties en drogredeneringen….

    Heeft u dan echt geen eigen gedachten….? Hobbelt u dan echt blind achter de ventileerders van tweedehands-meningen aan? Wat wilt u nu eigenlijk? Waar hoopt u op? Dat als u maar lang genoeg de handen voor de ogen houdt dat de problemen op een dag weg zullen zijn….?

    Wakker worden. Belevingsproduct nadert de afgrond en u doet werkelijk niets(!) anders dan een ieder die hier op attendeert op de persoon aanvallen. Het maakt u een nepsupporter van de bovenste plank, die nota bene ook nog eens denkt vanuit die nihilistische non-positie anderen de maat te kunnen nemen. Bedroevend! Wat een niveau….

    Klapse voor Wilco vanavond!

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  15. Peter V

    Aha….

    mensen die het niet met u eens zijn, zijn dus nepsupporters?

    een nogal comateuze bewering van iemand die vanuit de nihilistische non-positie anderen keer op keer de maat probeert te nemen met zijn boude en nu al ziekelijke complottheorie.

    Is er een dokter in de zaal?

    salut en nogmaals heel veel sterkte!

  16. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Peter V 19 OKTOBER 2015 OM 14:41

    U heeft geen enkele eigen gedachte, is het niet? Dat is de reden dat u hier NOOIT een eigen mening poneert!! U heeft geen mening. Het is gewoon compleet leeg tussen uw oren… Een zwarte kale nihilistische vlakte. Dat spijt me voor u! Niets zo treurig als een mens dat niet (langer) tot zelfs ook maar basaal denkwerk in staat is.

    Veel plezier vanavond, chefke! Doe je FC Utrecht petje op, neem je klapper mee en klap die handjes maar weer eens ouderwets stuk voor van Schaik!

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  17. Peter V

    “U heeft geen enkele eigen gedachte, is het niet? Dat is de reden dat u hier NOOIT een eigen mening poneert!! U heeft geen mening”

    Nogmaals een bewijs dat u de reacties op veel artikelen niet goed leest

    ” Het is gewoon compleet leeg tussen uw oren”

    Mijn werkgever houdt er een andere mening op na, heeft u trouwens werk?

    .” Een zwarte kale nihilistische vlakte. Dat spijt me voor u! Niets zo treurig als een mens dat niet (langer) tot zelfs ook maar basaal denkwerk in staat is”

    dank voor u “medeleven” maar Ik ben totaal niet treurig, alleen als ik uw reacties lees.

    “Veel plezier vanavond, chefke! ”

    dank je wel, en ik zal hem de groeten overbrengen.

    “Doe je FC Utrecht petje op, neem je klapper mee en klap die handjes maar weer eens ouderwets stuk voor van Schaik!”

    heb geen petje en klapper, en klappen doe ik voor spelers zoals Letschert

    “Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n”

    wederom sterkte,
    P.e.t.e.r. V.

  18. Eerlijk en Oprecht

    Beste Sanmartean,

    Wederom genoten van je stukjes, een grote glimlach!

    Kan jij geen blogger worden bij DUIC?

  19. Katja

    20.45 Uur op zaterdagavond is gewoon idioot !
    En wanneer worden de hoeken dichtgemaakt, zodat je binnenkort niet meer in de loeiende wind (en regen) staat ?

  20. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Eerlijk en Oprecht 20 OKTOBER 2015 OM 09:29

    Bedankt voor de complimenten!

    Nog even los bezien van dat DUIC in de vorm van Ben ten Boden reeds over een uitstekende, onafhankelijke en kritische blogger beschikt, zal dat voor mij nooit een optie zijn. Ik heb er in de eerste plaats eenvoudigweg niets mee te winnen en in de tweede plaats betekent “in dienst schrijven van” sowieso altijd een opdrachtverstrekker met eigen inzichten en eisen boven je hebben. Helemaal geen zin in…

    Zou leuk zijn om ook eens wat van je uitstekende bijdrages hier te mogen vernemen, Eerlijk en Oprecht! Zoals je hierboven kunt zien, mogen er nog wel wat onafhankelijke denkers bij die de discussie kwalitatief kunnen verrijken.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  21. Peter V

    Aha,

    Nu valt u helemaal door de mand!

    “Nog even los bezien van dat DUIC in de vorm van Ben ten Boden reeds over een uitstekende, onafhankelijke en kritische blogger beschikt, ”

    buiten zijn leao Nederlands is deze columnist een fervent aanhanger van de door u zo verfoeide E. ten Hag. Gezien al uw reacties op iedereen bespeur ik hierin een sterke voorkeur van wat iemand schrijft.

    Net zoals de door u zo bewierookte Chauviere, nog zeer actief op fcutrecht.net. Deze blogger heeft ontelbare keren ( tot vervelens toe) de lofzang gezongen over ex trainer Alflen, ook door u zo verfoeid.

    Ik maak me ongerust over uw geestestoestand, u gaat tegenstelde dingen zeggen.

    Nogmaals sterkte

    s.a.l.u.t.

  22. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 20 OKTOBER 2015 OM 20:40

    Misschien dat ik nu iets ga zeggen dat uw verwrongen geest maar heel lastig te verwerken vindt, maar het is écht mogelijk om iemand ook een uitstekende, onafhankelijke en kritische blogger te vinden als u het niet met enkele standpunten eens bent…Grote Genade. U heeft geen schroefje los, maar een complete schroefjesfabriek.

    Quote (eerdere comment van u inzake de technische avond bij Belevingsproduct): “Je gelooft toch niet dat een FC supporter zich de mond laat snoeren door van Schaik of wie dan ook? Dat getuigt van een diepe minachting voor uw medesupporters.”

    U heeft meegekregen dat van Schaik OPNIEUW de monden van kritische supporters snoerde op de technische avond…?

    Blijven struisvogelen, Peter V. Blijven struisvogelen.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  23. Peter V

    santast

    Nu maakt u weer een grote inschattingsfout.

    U heeft zeker ook niet mee gekregen dat de andere vragen daarna gewoon gesteld konden worden? Degenen die zich dan toch nog de mond laten snoeren, zijn toch vooral zelf schuldig aan zoveel onderdanigheid.

    Dat is het grootste probleem van een groot aantal FC Utrecht supporters anno 2015. Een grote bek op Internet maar face to face zijn het zeer bescheiden supporters als men al komt. U bent daar zelf het grootste voorbeeld van, lekker veilig zagen maar niet uw gezicht laten zien, wat een beleving zeg!

    Grote Genade……u ziekte is erger dan ik dacht!

  24. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 21 OKTOBER 2015 OM 10:08

    Quote: “U heeft zeker ook niet mee gekregen dat de andere vragen daarna gewoon gesteld konden worden? ”

    Wat wenst u daarmee nou te zeggen? Het is niet erg dat onwelgevallige vragen niet gesteld mogen worden, want (voor Belevingsproduct) prettige vragen mochtenen wél gesteld worden? Wat is dit nu toch voor een onzin…?

    Quote: “Degenen die zich dan toch nog de mond laten snoeren, zijn toch vooral zelf schuldig aan zoveel onderdanigheid.”

    Van Schaik blafte in de microfoon dat de tijd er op zat, in het midden van een voor Belevingsproduct lastige discussie en liep weg. Wat had men moeten doen dan? Scheeuwen? Gillen? Met dingen gooien?

    Quote: “Dat is het grootste probleem van een groot aantal FC Utrecht supporters anno 2015. Een grote bek op Internet maar face to face zijn het zeer bescheiden supporters als men al komt.”

    Nou nee. Men gaat niet simpelweg niet meer naar dit soort kermisshows nadat Charlatan van Schaik zijn dedain voor de supporter weer eens heeft laten zien. Daarom waren er dit jaar nog maar 50(!) man, inclusief vertegenwoordiging van supportersbewegingen! En dat is geen probleem voor supporters, maar voor Belevingsproduct. De supporters haken massaal af…

    Quote: “U bent daar zelf het grootste voorbeeld van, lekker veilig zagen maar niet uw gezicht laten zien, wat een beleving zeg! ”

    En ik heb u gezegd waarom. Daar bleek ik wederom helemaal gelijk in te hebben! Het zou u sieren dit eens toe te geven. FC Utrecht is dood, jochie. Ze bestaat niet meer. Dit is Belevingsproduct. En Belevingsproduct heeft schijt aan wat FC Utrecht supporters willen.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  25. Peter V

    santast

    Het ziektebeeld wordt echt steeds erger bij u.

    U grijpt nu een opmerking van iemand aan als de enige echte waarheid. Ik zie een ziektebeeld bij u ontstaan waarin alles maar dan ook alles wanhopig wordt aangegrepen, om u eigen ziekelijke belevingsfilosofie enige vorm van waarheid te geven.

    Zelfs in een paar opmerkingen van wel zeer actieve bloggers ( chauviere-ten boden)die een totaal andere beleving hebben dan u over bijvoorbeeld de ontslagen trainer Wouters, u weet wel de “doodgraver'” of de niet verlengde trainer Alflen ook wel door u Merlot genoemd, en de huidige trainer ten Hag met assistent JP de Jong, ziet u als laatste ultieme kans om uw gelijk te kunnen halen. U gaat zelfs de door u ook al verfoeide Edwin de Kruijff gebruiken om op de club af te geven.

    U heeft trouwens volkomen gelijk dat Wouters en Alflen ongeschikt waren voor FC Utrecht, dan zijn deze supportersavonden misschien toch nog ergens goed voor jochie.

    wederom s.a.l.u.t. en sterkte.

  26. Dressing

    Ik kan toch niet anders zeggen dat ik het bijna helemaal eens ben met Sanmartean. De manier van schrijven bevalt me zeer en de inhoud zeker. Ik ben het niet eens met zijn mening over Letschert maar wellicht is hij wel eenoog in het land der blinden. Daarvoor heb ik te weinig verstand van voetbal.

    Wel ben ik het met de overige zaken van Sanmartean eens. Ook mij werd gevraagd of ik naar die supportersavond kwam. Mijn reactie laat zich raden: “Ik heb wel wat beters te doen dan naar het verplichte riedeltje leugens van Van Schaik en het nikszeggende gebral van Ten Hag te luisteren.”

    Zo lang Van Schaik zichzelf in de spiegel kan blijven aankijken met het werk dat hij levert (zijn eigen woorden), verandert er dus niks. Hij heeft niet in de gaten dat hij de club verder en verder doet afdwalen van de supporters. En laat het daar nu net om gaan bij het voetbal.

    Als hij de beleving maar kan vermarkten, denkt hij dat hij goed zit. De enige reden dat ik nog naar het stadion ga, is omdat mijn zoontje het zo leuk vindt. Hij is 7 en weet niet beter.

  27. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 21 OKTOBER 2015 OM 15:06
    santast

    Quote: “U grijpt nu een opmerking van iemand aan als de enige echte waarheid.”

    Stringente nonsens en u weet het. Vanuit meerdere hoeken is bevestigd dat van Schaik opnieuw de monden snoerde. Beweert u dat dit niet gebeurd is?

    Quote: “Zelfs in een paar opmerkingen van wel zeer actieve bloggers ( chauviere-ten boden)die een totaal andere beleving hebben dan u over bijvoorbeeld de ontslagen trainer Wouters, u weet wel de “doodgraver'” of de niet verlengde trainer Alflen ook wel door u Merlot genoemd, en de huidige trainer ten Hag met assistent JP de Jong, ziet u als laatste ultieme kans om uw gelijk te kunnen halen.”

    Jongen toch. Wat is het toch een warboel tussen uw oren. Ja, Wouters heb ik “doodgraver” genoemd. Nee, Alflen heb ik nooit “Merlot” genoemd. En de wanprestaties van ten Hag en de Jong bewijzen mijn gelijk ZELF opnieuw.

    Quote: “U gaat zelfs de door u ook al verfoeide Edwin de Kruijff gebruiken om op de club af te geven.”

    Hoe komt u er nu bij dat ik de Kruijff heb verfoeid? U lijdt echt aan ernstige wanen.

    Quote: U heeft trouwens volkomen gelijk dat Wouters en Alflen ongeschikt waren voor FC Utrecht”

    Ja duh!! Dat riep ik al bij aanstelling en toen werd ik verfoeid! Dit waar elke idioot kan bedenken dat dit soort trainers niet bij FC Utrecht horen, net zoals ten Hag en de Jong to-taal ongeschikt zijn om trainer bij FC Utrecht te zijn.

    Quote: “dan zijn deze supportersavonden misschien toch nog ergens goed voor jochie.”

    Werkelijk geen flauw idee wat u hier mee bedoelt te zeggen. Wat heeft een supportersavond in naam de Lieve Heer te maken met mijn gelijk inzake Wouters, Alflen, ten Hag en de Jong?

    Maar wat wilt u nu toch dan Peter V? Niets doen, de kop in het zand steken en de club compleet naar de klote laten gaan? U bent toch niet blind! Het stadion is nog maar krap half gevuld, we hebben een selectie vol lammen en blinden en opnieuw twee trainers die totaal ongeschikt zijn. Deze situatie is niet houdbaar! Dat begrijpt u toch ook wel?

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  28. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Dressing 22 OKTOBER 2015 OM 07:18

    Quote: “Ik ben het niet eens met zijn mening over Letschert maar wellicht is hij wel eenoog in het land der blinden.”

    Hou eens in de gaten: Letschert kan NIET verdedigend koppen! Helemaal niet! Het kostte ons dit seizoen door zijn toedoen al vier tegendoelpunten. Ook is hij in het kiezen van positie ondermaats, zelfs voor een Eredivisie middenvelder en al de bal regelmatig een gevaar voor eigen ploeg.

    Quote: “Ik heb wel wat beters te doen dan naar het verplichte riedeltje leugens van Van Schaik en het nikszeggende gebral van Ten Hag te luisteren.”

    U heeft volkomen gelijk! Om over het afkappen van ongewenste vragen nog maar te zwijgen….Dat toont aan dat die avond niet voor supporters is, maar voor Belevingsproduct.

    Quote: “Zo lang Van Schaik zichzelf in de spiegel kan blijven aankijken met het werk dat hij levert (zijn eigen woorden), verandert er dus niks. Hij heeft niet in de gaten dat hij de club verder en verder doet afdwalen van de supporters.”

    Persoonlijk denk ik dat hij het wel degelijk weet, maar gewoon totaal incapabel is om er iets aan te doen. Laten we niet vergeten dat de man dartscommentator was, een mini-marketing bureautje onder zijn hoede had en bij Breukelen iets in de kantine deed. Meer ervaring heeft hij niet…Hij is aangesteld bij FC Utrecht dankzij schoonpappa Henk van Laatum (RvC), wat zijn compagnon bij het media bureautje was. Totaal ongeschikt die man….Een verschrikking.

    Quote: “Als hij de beleving maar kan vermarkten, denkt hij dat hij goed zit.”

    Het is nog erger! Hij vermarkt niet de “FC Utrecht beleving”, maar een gefantaseerde variant. Deze maakbaarheidszeloot probeert een Nieuw FC Utrecht uit te vinden en faalt in iedere poging die hij waagt….Het stadion wordt leger en leger.

    Quote: “De enige reden dat ik nog naar het stadion ga, is omdat mijn zoontje het zo leuk vindt. Hij is 7 en weet niet beter.”

    Kinderlijke onschuld; mooi! Mij zien ze weer in de Galgenwaard zodra van Seumeren en van Schaik weg zijn. Geen dag eerder….

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  29. Peter V

    santast

    “Hou eens in de gaten: Letschert kan NIET verdedigend koppen! Helemaal niet! Het kostte ons dit seizoen door zijn toedoen al vier tegendoelpunten. Ook is hij in het kiezen van positie ondermaats, zelfs voor een Eredivisie middenvelder en al de bal regelmatig een gevaar voor eigen ploeg”

    Ook hierin verzand u in uw tunnelvisie, Let maar goed op, Letschert speelt binnen 2 jaar bij een topclub in Nederland of een goede buitenlandse club, blessures daargelaten. Je moet het wel willen of nog beter….kunnen zien!

    “U heeft volkomen gelijk! Om over het afkappen van ongewenste vragen nog maar te zwijgen….Dat toont aan dat die avond niet voor supporters is, maar voor Belevingsproduct.”

    Potverdikkie, nu doet u het weer, 1 mening/beleving van een doodgewone supporter ( niet geheel toevallig deze columnist) opvatten als de waarheid. En dat voor zo’n “wijze” man.

    “Persoonlijk denk ik dat hij het wel degelijk weet, maar gewoon totaal incapabel is om er iets aan te doen. Laten we niet vergeten dat de man dartscommentator was, een mini-marketing bureautje onder zijn hoede had en bij Breukelen iets in de kantine deed. Meer ervaring heeft hij niet…Hij is aangesteld bij FC Utrecht dankzij schoonpappa Henk van Laatum (RvC), wat zijn compagnon bij het media bureautje was. Totaal ongeschikt die man….Een verschrikking”.

    Aha, hier komt de aap uit de mouw. U haat zit zo diep omdat u zeer waarschijnlijk zakelijk iets heeft gehad met dhr. van Schaik en van Seumeren. Dit blijkt werkelijk uit alle proza hoe u over dhr. van Schaik en de club praat.
    Tip….hou prive en zakelijk altijd gescheiden en laat het los, het lucht u echt op!

    ” Het is nog erger! Hij vermarkt niet de “FC Utrecht beleving”, maar een gefantaseerde variant. Deze maakbaarheidszeloot probeert een Nieuw FC Utrecht uit te vinden en faalt in iedere poging die hij waagt….Het stadion wordt leger en leger.”

    Oh oh…ook hierin maakt u een fout.
    De ” beleving” makenalleen de WEL aanwezige supportesr. Daar kan geen klappertje of trucje tegen op. Een Utregter laat zich niet onderwijzen, zou u moeten weten.

    En ja het stadion is wat leger, niet gek in een maatschappij die live voetbal voor 15 euro in zijn warme huiskamer krijgt. U bent daar zelf een groot exponent van.

    “Kinderlijke onschuld; mooi! Mij zien ze weer in de Galgenwaard zodra van Seumeren en van Schaik weg zijn. Geen dag eerder….”

    Nu doet u het weer….U laat zich niet meer zien omdat u het niet eens bent met een bepaald beleid. U bent dus ook niet aanwezig geweest bij het beste Europese jaar ever in de poule van Liverpool-Napoli en Steau Boekarest? En u heeft dus de legendarische wedstrijd tegen Celtic gemist? doodzonde….dit was trouwens alleen maar mogelijk met het geld van v. Seumeren, maar goed dat is een kleinigheid toch?

    En ik ben trouwens zeer benieuwd of u überhaupt wel eens in het stadion bent geweest als u het huidige beleid als maatstaf neemt. De voorgaande decennia waren niet veel beter, sterker….dat was merendeel drama. Een persoonlijke vete maakt van u een gehypnotiseerde “supporter” met een ziekelijke tunnelvisie.

    Nogmaals sterkte en s.a.l.u.t.

  30. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Peter V 22 OKTOBER 2015 OM 10:39

    Wat dan wél Peter? Niets doen? Niets zeggen? Niets veranderen? De kop in het zand steken en rond 2020 eens boven de grond kijken of er nog een club over is om naar toe te gaan?

    We weten nu allemaal wel wat u NIET wil en waar u het niet mee eens bent… Maar wat wenst u dan WEL?

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  31. Dressing

    Peter V 22 oktober 2015 om 10:39

    “Nu doet u het weer….U laat zich niet meer zien omdat u het niet eens bent met een bepaald beleid. U bent dus ook niet aanwezig geweest bij het beste Europese jaar ever in de poule van Liverpool-Napoli en Steau Boekarest? En u heeft dus de legendarische wedstrijd tegen Celtic gemist? doodzonde….dit was trouwens alleen maar mogelijk met het geld van v. Seumeren, maar goed dat is een kleinigheid toch?”

    En dat jaar was het in de competitie en voor de beker week in week uit een drama. Niet om aan te zien.

    “Grote jongens” als Vorm, Strootman en Mertens lieten het week op week afweten. Alleen tegen Celtic was het goed, overige Europese wedstrijden aardig maar het seizoen was verder om suïcidaal van te worden.

  32. Peter V

    santast

    Sorry dat ik zo laat reageer, maar ook ik moet nog mijn dagelijks brood verdienen snapt u. Ik zit nog niet in uw positie.

    Maar wat ik zou wensen?
    U klinkt nu echt radeloos santast, alsof ik u uit deze alsmaar repeterende en doodlopende belevingstunnel zou kunnen halen.

    Maar vooruit, misschien helpt het u een beetje
    Iedere supporter heeft zo zijn voorkeuren, een nieuwe Arabische of Chinese geldschieter? in Cardiff en Den Haag zijn ze daar nu al van teruggekomen, dan maar liever onze vrolijke oom Frans van Seumeren.

    Een nieuwe directeur waar iedereen zich goed bij voelt? ook moeilijk, je weet hoe supporters zijn, niets is goed. Persoonlijk zie ik een Toon Gerbrands of Nijland wel graag bij de cub, maar helaas zijn deze onhaalbaar of onbetaalbaar.

    Sturkenboom terughalen?…..oeps, dat is wel heel erg van Schaik 5.0

    Welke voorzitter/directeur heeft het in 45 jaar wel goed gedaan? zelfs good old Aalbers had leugentjes, zoals op de laatste transferdag John van Loen verkopen aan Roda,

    Kortom, support gewoon je club en zeik niet teveel, het komt zoals het komt en je moet her nu mee doen.

    s.a.l.u.t. en hopelijk herstelt u nu wat sneller.

  33. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 22 OKTOBER 2015 OM 18:04

    Kortom, u gaat helemaal geen ene kloot doen en uw visie bestaat uit het apathische: “We doen het er maar mee.”. Bon.

    Geeft u eigenlijk wel om FC Utrecht? Financieel failliet, cultureel failliet, sportief failliet, een leeg stadion en afschuwelijk voetbal, en uw visie op dit alles is “support gewoon je club en zeik niet te veel”…? Echt?

    U bent geen FC Utrecht supporter! Het interesseert u gewoon allemaal geen ene reet.

  34. Dressing

    Peter V 22 oktober 2015 om 18:04

    “Sturkenboom terughalen?…..oeps, dat is wel heel erg van Schaik 5.0”

    Dat gaat niet want Van Seumeren wil niemand met inzicht én karakter. Hij heeft liever nikszeggende types. Dat blijkt al jaren. In zijn bedrijven werkt dat prima maar in de voetballerij kennelijk niet. Het is echter wel zo dat Sturkenboom of een type zoals hij de oplossing zou bieden.

    “Welke voorzitter/directeur heeft het in 45 jaar wel goed gedaan? zelfs good old Aalbers had leugentjes, zoals op de laatste transferdag John van Loen verkopen aan Roda,”

    Maar daar kregen we wel Johan de Kock voor terug! :-s

    “Kortom, support gewoon je club en zeik niet teveel, het komt zoals het komt en je moet her nu mee doen.”

    Bén jij soms Van Schaik? Dit is wel typisch een opmerking die hij zou kunnen maken. Een complete dooddoener.

  35. Peter V

    “Kortom, u gaat helemaal geen ene kloot doen en uw visie bestaat uit het apathische: “We doen het er maar mee.”. Bon.”

    Wat ik doe is mijn cub supporteren, zou u ook eens moeten doen! Of heeft u de illusie dat ik als scc houder het beleid kan veranderen? Als supporter kan je hoogstens je mening geven en hopen dat er naar de supporters geluisterd wordt. En dat gebeurd regelmatig lees ik.

    “Geeft u eigenlijk wel om FC Utrecht? Financieel failliet, cultureel failliet, sportief failliet, een leeg stadion en afschuwelijk voetbal, en uw visie op dit alles is “support gewoon je club en zeik niet te veel”…? Echt?”

    Ik geef heel veel om de club. U bent echt een drama queen santast. We behoren bijvb. nu tot de beste jeugdacademies van Nederland . Timmeren in de provincie Utrecht flink aan de weg. Hoe komt u er bij dat het stadion leeg is, met gemiddeld 16.000 supporters? Ik heb nog in het stadion gezeten met maar 4000 gemiddeld, u ook? Financieel failliet? volgens de cijfers nog maar een kleine 2 miljoen in de min. Afschuwelijk voetbal? nou…nou….u zit niet bij Barcelona hoor, gewoon bij middenmoter FC Utrecht!

    “U bent geen FC Utrecht supporter! Het interesseert u gewoon allemaal geen ene reet.”

    Wederom een boude veronderstelling die te wijten is aan u ziekelijke belevingstunnelvisie. Ik zit er iedere week….hoort u het goed? iedere week! en niet iedere week op de bank zoals u en maar zeiken en zeiken dat er niets, maar dan ook helemaal niets goed is. Uw ziekte begint hopeloze vormen aan te nemen.

    s.a.l.u.t. en…….sterkte!

    Dressing, bent u soms de alter ego van santast?
    maar vooruit, ook voor u:

    Sturkenboom terughalen?…..oeps, dat is wel heel erg van Schaik 5.0″

    Dat gaat niet want Van Seumeren wil niemand met inzicht én karakter. Hij heeft liever nikszeggende types. Dat blijkt al jaren. In zijn bedrijven werkt dat prima maar in de voetballerij kennelijk niet. Het is echter wel zo dat Sturkenboom of een type zoals hij de oplossing zou bieden.

    Houdt u echt van FC Utrecht? Sturkenboom is er mede schuldig aan dat vele sponsoren niet meer geloven in FC Utrecht. Al deze bedrijven hadden aandelen van FC Utrecht gekocht en werden door deze bullebak met een kluitje in het riet gestuurd. Daarbij lag hij absoluut niet goed bij de supporters en sponsors en heeft deze meneer een zeer ongezonde vorm van zelfoverschatting. Bij die club boven Abcoude weten ze daar alles van!

    “Welke voorzitter/directeur heeft het in 45 jaar wel goed gedaan? zelfs good old Aalbers had leugentjes, zoals op de laatste transferdag John van Loen verkopen aan Roda,”

    Maar daar kregen we wel Johan de Kock voor terug! :-s

    Ja nou en? van Loen was de publiekslieveling en werd zonder schromen op de Open Dag verkocht. Waar ik mee wil zeggen dat in de voetballerij door iedereen de zaken anders worden voorgesteld dan ze eigenlijk zijn. Word eens wakker, niets is wat het lijkt in deze wereld.

    “Kortom, support gewoon je club en zeik niet teveel, het komt zoals het komt en je moet het er nu mee doen.”

    Bén jij soms Van Schaik? Dit is wel typisch een opmerking die hij zou kunnen maken. Een complete dooddoener

    Nee, hou eens op, haha. Van Seumeren ( de eigenaar) heeft vertrouwen in deze man. Wie zijn wij om dat te beoordelen? Het zijn van Seumeren zijn centjes, en als de supporters het echt zat zijn dan reinigt de club zichzelf,

    Veel plezier samen met santast op het bankie.

  36. Dressing

    Peter V 23 oktober 2015 om 11:24

    “Dressing, bent u soms de alter ego van santast?
    maar vooruit, ook voor u:”

    Nee, sterker nog, ik weet niet eens wie het is. Maar ik ben het wel grotendeels met hem eens.

    “Houdt u echt van FC Utrecht? Sturkenboom is er mede schuldig aan dat vele sponsoren niet meer geloven in FC Utrecht. Al deze bedrijven hadden aandelen van FC Utrecht gekocht en werden door deze bullebak met een kluitje in het riet gestuurd. Daarbij lag hij absoluut niet goed bij de supporters en sponsors en heeft deze meneer een zeer ongezonde vorm van zelfoverschatting. Bij die club boven Abcoude weten ze daar alles van!”

    Sturkenboom is aangesteld als een saneerder. Hij heeft dat gedaan zonder aanziens des persoons en heeft de club weer in de zwarte cijfers gebracht. Iets met hakken en spaanders. Daarna kwamen de luchtfietsers Van Dop en Van Schaik en die hebben de kerstboom weer helemaal opgetuigd met alle ellende en rode cijfers als resultaat.

    Het feit dat Sturkenboom zich voor het karretje liet spannen bij Ajax duidt in mijn ogen alleen op dat hij de bestuurlijke ellende maar vooral krachten bij die club heeft onderschat.

    “Ja nou en? van Loen was de publiekslieveling en werd zonder schromen op de Open Dag verkocht. Waar ik mee wil zeggen dat in de voetballerij door iedereen de zaken anders worden voorgesteld dan ze eigenlijk zijn. Word eens wakker, niets is wat het lijkt in deze wereld.”

    Leef je in 1984 of lees je nogal wat je wil lezen want er stond een smiley bij.

    “Nee, hou eens op, haha. Van Seumeren ( de eigenaar) heeft vertrouwen in deze man. Wie zijn wij om dat te beoordelen? Het zijn van Seumeren zijn centjes, en als de supporters het echt zat zijn dan reinigt de club zichzelf,”

    Wij zijn de klanten van deze club!!! Hét allerbelangrijkste van iedereen. En er zijn hier supporters die het zat zijn! Daarom juist deze discussie. Toch ben jij keihard tegen deze meningen maar verkondigt wel dat als we het zat zijn de club zichzelf reinigt. Man, je spreekt jezelf tegen en dat maakt de rest van je argumenten niet veel geloofwaardiger.

    Maar goed: HEART OF LIFE!

    Ik weet niet wat het betekent maar het zal onze club veel goeds doen.

    “Veel plezier samen met santast op het bankie.”

    Nee hoor. Gewoon altijd in het stadion en vanavond weer naar Zwolle. Jij?

  37. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 23 OKTOBER 2015 OM 11:24

    Quote: “Wat ik doe is mijn cub supporteren, zou u ook eens moeten doen!”

    Een échte FC Utrecht supporter steunt Belevingsproduct niet.

    Quote: “Of heeft u de illusie dat ik als scc houder het beleid kan veranderen?”

    Individueel uiteraard niet. Wanneer er echter genoeg niet meer op komen dagen in het stadion zou er wellicht bij FransieFransie wel eens een lampje kunnen gaan branden, al blijkt dat vooralsnog ijdele hoop.

    Quote: “Als supporter kan je hoogstens je mening geven en hopen dat er naar de supporters geluisterd wordt. En dat gebeurd regelmatig lees ik.”

    O ja? Ik wed dat het u niet lukt om daar drie concrete voorbeelden van te geven…

    Quote: “Ik geef heel veel om de club.”

    U geeft geen reet om FC Utrecht. U geeft om Belevingsproduct.

    Quote: “Hoe komt u er bij dat het stadion leeg is, met gemiddeld 16.000 supporters?”

    Nee, gemiddeld 16.000 verkochte kaartjes! Dat is iets anders dan 16.000 supporters. In werkelijkheid zitten we rond de 12.000 – 14.000 man, zoals tegen Roda erg goed duidelijk was. Nog geen vier(!) jaar geleden was dat 21.500!!

    Quote: “Financieel failliet? volgens de cijfers nog maar een kleine 2 miljoen in de min.”

    Per jaar ja! En een nieuwe schuldenberg. FC Utrecht is technisch failliet.

    Quote: “Afschuwelijk voetbal? nou…nou….u zit niet bij Barcelona hoor, gewoon bij middenmoter FC Utrecht!”

    En meer dan gewoon aanvallend FC Utrecht voetbal eis ik ook niet. Ten Hag heeft schijt aan de achterban en speelt betonvoetbal.

    Quote: “Ik zit er iedere week….hoort u het goed? iedere week! en niet iedere week op de bank zoals u en maar zeiken en zeiken dat er niets, maar dan ook helemaal niets goed is.”

    U zit iedere week bij Belevingsproduct. Niet bij FC Utrecht. FC Utrecht interesseert u echt werkelijk helemaal geen kloot. Hard maar waar….

    Succes met struisvogelen! Het gaat fantastisch, Van Schaik lost het vast allemaal wel op en het voetbal is genieten. Right…Forza Belevingsproduct!

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  38. Peter V

    Dressing

    Natuurlijk snap ik dat u zich kan vinden in bepaalde punten die deze santast aan haalt, dat heb ik zelf ook. Want te zeiken is er altijd wel wat, daar zijn we tenslotte Utregters en Nederlanders voor.Als je 100x schiet dan schiet je altijd wel een keer raak.
    Alleen ben ik tegen bloggers die dag in dag uit bezig zijn met een persoonlijke vete tegen personen en dus ook tegen jou en mijn club. Als u deze santast volgt moet u weten dat hij al op diverse internetforums is verbannen. En niet zomaar, het merendeel is deze man spuugzat. Daarbij weet ik dat deze man een zakelijk geschil heeft gehad met de club, er is dus heel veel rancune in zijn zure proza pen.

    Sturkenboom was idd een saneerder en had daarna gewoon moeten plaats maken. Alleen was zijn ego zo groot dat hij bleef zitten als nieuwe directeur met alle gevolgen van dien.Het was trouwens Sturkenboom toch die van Dop aantrok als zijn opvolger?

    En nu maakt u een grote fout: Ik ben geen klant, ik ben supporter, wat wil zeggen dat je je club gewoon support door dik en dun, wie er ook in die 45 jaar aan het roer zit.
    En dat zijn toch een stel koekebakkers geweest of niet?

    Oppositie voeren kan trouwens ook op andere manieren, want ook u leeft toch niet meer in 1984?

    Ja, ik ben vanavond in Zwolle, prettige wedstrijd en als ik het AD/Un zo lees heeft ten Hag zich wel degelijk iets van de kritiek over zijn huidige speelstijl aangetrokken door met een andere opstelling te gaan beginnen.

    Begrijpt u nu wat ik bedoel?

    P.S. na van Hanegem-Chatinier-Wouters en Alflen is er toch eindelijk een andere voetbalwind gaan draaien op Zoudenbalch en de Galgenwaard?

  39. Peter V

    santast

    Uw beleving is van een totaal andere voetbalplaneet.

    Uw theatrale bijna lachwekkende overdreven voorstelling van zaken zou de persvoorlichter van de PVV jaloers op worden.

    En u maakt nog steeds de fout hoe anderen het voetbal “beleven” niet meer doen, niet denken voor mij. De “beleving” zit hem ook in andere aspecten rond het voetbal.

    Fijne “beleving” vanavond op de bank en ik mag hopen dat u als “echte supporter” ook hoopt op 3 punten!

    s.a.l.u.t. en sterkte met uw “beleving”

  40. Dressing

    “Natuurlijk snap ik dat u zich kan vinden in bepaalde punten die deze santast aan haalt, dat heb ik zelf ook. Want te zeiken is er altijd wel wat, daar zijn we tenslotte Utregters en Nederlanders voor.Als je 100x schiet dan schiet je altijd wel een keer raak.
    Alleen ben ik tegen bloggers die dag in dag uit bezig zijn met een persoonlijke vete tegen personen en dus ook tegen jou en mijn club. Als u deze santast volgt moet u weten dat hij al op diverse internetforums is verbannen. En niet zomaar, het merendeel is deze man spuugzat. Daarbij weet ik dat deze man een zakelijk geschil heeft gehad met de club, er is dus heel veel rancune in zijn zure proza pen.”

    Ik beoordeel hem op wat ik hier van hem lees en vooral zijn initiële betoog kan ik alleen maar hardgrondig onderschrijven. Op Letschert na maar ik weet dan ook niks van voetbal. Wel van keepers overigens. Die zijn al jaren matig bij FC Utrecht. Maar dat is een andere discussie.

    “Sturkenboom was idd een saneerder en had daarna gewoon moeten plaats maken. Alleen was zijn ego zo groot dat hij bleef zitten als nieuwe directeur met alle gevolgen van dien.Het was trouwens Sturkenboom toch die van Dop aantrok als zijn opvolger?”

    Eens. Fout van hem. Gaf hij later ook toe.

    “En nu maakt u een grote fout: Ik ben geen klant, ik ben supporter, wat wil zeggen dat je je club gewoon support door dik en dun, wie er ook in die 45 jaar aan het roer zit.
    En dat zijn toch een stel koekebakkers geweest of niet?”

    Een supporter is een klant. Het is niet zo dat zij moeten bepalen wat er in detail gebeurt maar zij bepalen wel de grote lijnen… de cultuur… Ik ga toch niet kijken naar een club die niet voetbalt hoe ik het leuk vind? Ik wil hard werken zien. Als ik alleen verdedigen wil zien, ga ik wel naar De Graafschap, als ik alleen winst wil zien, ga ik wel naar Ajax of PSV en als ik alleen topvoetbal wil zien, ga ik wel naar München of Madrid. Ik wil FC Utrecht zien en FC Utrecht is hard werken, aanvallen en attractief voetbal. En in de 45 jaar is het vaker misgegaan maar bleef FC Utrecht wel veelal FC Utrecht. Dat wordt nu steeds minder het geval.

    “ppositie voeren kan trouwens ook op andere manieren, want ook u leeft toch niet meer in 1984?”

    Bestuurskamer bestormen? Maserati in elkaar beuken? Bestuur bedreigen? Man, als mijn 7-jarige zoon een papieren vliegtuigje gooit, wordt hij al door de stewards aangepakt.

    “Ja, ik ben vanavond in Zwolle, prettige wedstrijd en als ik het AD/Un zo lees heeft ten Hag zich wel degelijk iets van de kritiek over zijn huidige speelstijl aangetrokken door met een andere opstelling te gaan beginnen.”

    Zou dat niet meer te maken hebben met het feit dat Christiano Diemers week in week uit faalt, Letschert ziek is, Janssen geblesseerd is, Conboy kennelijk nog niet eens goed genoeg is voor VV De Meern en het feit dat Ayoub terug is uit schorsing? Als hij echt zou luisteren, zou hij Ruiter vervangen door Bednarek en zou hij de spelers minder informatie geven en gewoon wat vrijer laten voetballen.

    “Begrijpt u nu wat ik bedoel?”

    Kennelijk niet. Tenminste… ik ben het er niet mee eens.

    “P.S. na van Hanegem-Chatinier-Wouters en Alflen is er toch eindelijk een andere voetbalwind gaan draaien op Zoudenbalch en de Galgenwaard?”

    Welke wind? Die van topsportklimaat? Daar vroeg Koeman al om. En die zou Alflen al neerzetten. Of bedoel je die van helemaal suflullen, doodvergaderen en spelers de lust ontnemen? Dat doet Ten Hag prima. Hij imiteert Guardiola prima maar het resultaat is dramatisch.

  41. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 23 OKTOBER 2015 OM 13:19

    Quote: “Uw beleving is van een totaal andere voetbalplaneet.”

    Nope, die vertegenwoordigt de communis opinio. Duizenden zijn reeds afgehaakt. Wat nog in het stadion zit klaagt steen en been. Zeg nu zelf: Hoeveel mensen kent u die tevreden zijn over Belevingsproduct…?

    Quote: “En u maakt nog steeds de fout hoe anderen het voetbal “beleven” niet meer doen, niet denken voor mij.”

    Exact mijn punt. U moet voor uzelf leren denken! Het zou u toch ernstig te denken moeten geven dat iedere keer dat ik naar uw mening vraag, u met niets anders riposteert dan wat abstracte veralgemeniseringen…Als u van Utrecht houdt, zoals u pretendeert, dan laat u haar teloorgang niet zo achteloos en lethargisch over u heen komen.

    Quote: “Fijne “beleving” vanavond op de bank en ik mag hopen dat u als “echte supporter” ook hoopt op 3 punten!”

    Het kan me écht geen moer schelen of Belevingsproduct drie punten haalt tegen Zwolle. Misschien dat als FC Utrecht over een paar jaar weer bestaat dat ik me er weer eens druk over kan gaan maken. Ik voorspel u een totale zaadpot met uiteraard een nederlaag voor Belevingsproduct.

    Fijne beleving vast en ik hoop dat u de ogen open kunt houden gedurende de wedstrijd.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  42. Peter V

    santast en dressing

    Ik discussieer dus met “supporters” die of met een hetze bezig zijn ( santast) of geen verstand van voetbal hebben ( dressing). Dat is zonde van mijn ” belevingstijd”
    Lees u hier onder maar wat u zegt…..”supporters” anno 2015….schrijnend en verbijsterend!

    quote santast:
    ” Het kan me écht geen moer schelen of Belevingsproduct drie punten haalt tegen Zwolle. Misschien dat als FC Utrecht over een paar jaar weer bestaat dat ik me er weer eens druk over kan gaan maken. Ik voorspel u een totale zaadpot met uiteraard een nederlaag voor Belevingsproduct.”

    quote dressing:
    ” Op Letschert na maar ik weet dan ook niks van voetbal. Wel van keepers overigens. Die zijn al jaren matig bij FC Utrecht. Maar dat is een andere discussie.”

    Vorm en de Ruiter waren of zijn dus geen goede keepers, en een 3e ex reservekeeper van twente als een goede keeper betitelen? inderdaad u heeft geen enkel verstand van voetbal, maar ook niet van keepers!

    Veel plezier samen in uw ziekelijke ” belevingstunnel” ik ga me klaar maken voor Zwolle….ook dat is een ” beleving” !

  43. Dressing

    Peter V 23 oktober 2015 om 13:56

    santast en dressing

    Ik discussieer dus met “supporters” die of met een hetze bezig zijn ( santast) of geen verstand van voetbal hebben ( dressing). Dat is zonde van mijn ” belevingstijd”

    “Lees u hier onder maar wat u zegt…..”supporters” anno 2015….schrijnend en verbijsterend!”

    Is de conclusie dan dat alle supporters verstand van voetbal moeten hebben? Raar verhaal. Onze voorzitter en eigenaar hebben dat niet eens.

    quote dressing:
    ” Op Letschert na maar ik weet dan ook niks van voetbal. Wel van keepers overigens. Die zijn al jaren matig bij FC Utrecht. Maar dat is een andere discussie.”

    Vorm en de Ruiter waren of zijn dus geen goede keepers, en een 3e ex reservekeeper van twente als een goede keeper betitelen? inderdaad u heeft geen enkel verstand van voetbal, maar ook niet van keepers!

    –> Bijna correct. Vorm en Ruiter WAREN goede keepers. Gingen naast hun schoenen lopen en presteerden daarna matig. Vorm pakte geen punt meer voor de FC in zijn laaste jaar/jaren. Ruiter kost FC Utrecht nu zelfs punten.

    Aangezien Bednarek er achter zit, suggereer ik dat hij nu een kans krijgt. Neuer staat nu eenmaal niet onder contract.

    En waarom is Bednarek geen nieuwe Mols. Jij zou Mols met deze theorie geen kans gegevens hebben.

    Daarnaast zeg ik alleen dat ik te weinig van voetbal weet om me te moeten mengen in of een speler juist meer naar links of naar voren moet staan. Wel kan ik na meer dan 20 jaar zeggen of een speler voldoet aan de vereisten voor FC Utrecht. En die vereisten heb ik al meermalen aangegeven.

    “Veel plezier samen in uw ziekelijke ” belevingstunnel” ik ga me klaar maken voor Zwolle….ook dat is een ” beleving” !”

    Jij ook veel plezier. Net als ik zonder Sanmartean. Maar ik ga voor de gezelligheid want voor het voetbal hoef je al tijden niet meer te gaan.

    HEART OF LIFE!

    Ik zal het vanavond eens tien keer inzetten. Waarschijnlijk krijg ik iedereen mee en levert het de winst op. Puur dankzij die holle kreet.

  44. Peter V

    Dressing

    Lees u eigen reactie nog maar eens terug, erg onsamenhangend.

    veel plezier met het inzetten van “Heart of Live”, ik doe daar trouwens niet aan mee, zit op een andere tribune.

  45. Dressing

    Peter V.

    Zou dat wellicht komen door het feit dat er verschillende discussies door elkaar lopen en dat DUIC forumfunctionaliteit (zoals handig citeren) niet ondersteunt? <– retorische vraag

    Waar zit ik dan? Jij suggereert dat ik in het uitvak zit. Aanname. Zoals zoveel van je argumenten.

  46. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 23 OKTOBER 2015 OM 13:56

    Quote: “santast en dressing
    Ik discussieer dus met “supporters” die of met een hetze bezig zijn ( santast) of geen verstand van voetbal hebben ( dressing).”

    Dat is te makkelijk, Peter V. Daarbij gaat u voorbij aan alle argumenten die ik u geboden heb. Er is geen hetze. Er is slechts de nuchtere feitelijke constatering dat van Seumeren en van Schaik instituut “FC Utrecht” compleet verwoest hebben, zonder enig uitzicht op verbetering.

    Bereid u zich maar vast voor op een zeperd tegen het toonbeeld van fatsoenlijk (technisch) beleid; FC Zwolle. U en ik spreken elkaar vast na de nederlaag wel weer.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  47. Peter V

    Bereid u zich maar vast voor op een zeperd tegen het toonbeeld van fatsoenlijk (technisch) beleid; FC Zwolle. U en ik spreken elkaar vast na de nederlaag wel weer.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Nu maakt u weer een grote fout, de FC Zwolle ook wel PEC Zwolle genoemd zit in categorie 1, onder toezicht van de KNVB dus. Wij met ons belevingsproduct in de veilige categorie 2. Ziet u nou zelf niet in dat u echt een “belevingsziekte” heeft door zelfs feiten door elkaar te gaan halen? het wordt echt zielig nu.

    Uitwedstrijden verliezen deden we ook in de door u genoemd betere jaren.
    Ik proef echter een satanisch gevoel van sarcasme alsof u wilt dat FC Utrecht vanavond gaat verliezen om maar uw gelijk te kunnen halen op maandagmorgen in weer een column.

    Dus u een FC supporter noemen? N.E.E.

    s.a.l.u.t.

  48. S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    @Peter V 23 OKTOBER 2015 OM 15:21

    Quote: “Nu maakt u weer een grote fout, de FC Zwolle ook wel PEC Zwolle genoemd zit in categorie 1, onder toezicht van de KNVB dus. Wij met ons belevingsproduct in de veilige categorie 2.”

    Ah. Daar heeft u dus ook al geen kaas van gegeten. Werkelijk de enige reden dat wij niet in categorie 1 zitten, is omdat wij een private eigenaar hebben die garantstellingen op begrotingstekorten afgeeft, slimpie. Zwolle heeft die niet, he? Daarnaast gaf ik u duidelijk aan met name het TECHNISCHE beleid aan de kaak te stellen…

    Quote: “Ziet u nou zelf niet in dat u echt een “belevingsziekte” heeft door zelfs feiten door elkaar te gaan halen?”

    Pfff…Wat is het toch een ongeorganiseerde warboel tussen uw oren.

    Quote: “Uitwedstrijden verliezen deden we ook in de door u genoemd betere jaren.”

    U rekent zelf ook op een nederlaag begrijp ik? Logisch. Het is een ongekend zooitje op het veld bij Belevingsproduct.

    Quote: “Ik proef echter een satanisch gevoel van sarcasme alsof u wilt dat FC Utrecht vanavond gaat verliezen om maar uw gelijk te kunnen halen op maandagmorgen in weer een column.”

    En wat heb ik toch veel gelijk he, Peter? Ik durf te wedden dat u niet 1(!) voorbeeld kunnen noemen van iets waar ik ooit geen gelijk in heb gekregen….Het zou u aan het denken moeten zetten.

    Ik spreek u komende week wel weer, na de aanstaande kansloze nederlaag in een totale slaapverwekkende zaadpot tegen Zwolle.

    Salut,
    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

  49. hunter

    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    slaapverwekkende zaadpot tegen Zwolle.

    tjonge tjonge
    die San is weer wakker ik en zo velen hadden gehoopt dat dit soort uit gestorven was net zo als de vroegere roof dieren gewoon boem een metroriet en klaar weg er mee ik snap niet dat men dit figuur serieus neemt totaal geen respect voor de mede mens zelfs heeft hij dat niet voor de mensen die dicht bij hem staan maar ook die worden het zat en beetje bij beetje komt dit trieste figuur aan ze eind en dan ……… een nee San je vijanden worden alleen meer en meer het is fijn en stil er word weer eens gelachen waar jij een ip Block heb en je zul er meer krijgen ook hier zijn ze jou keer op keer gewoon zat

  50. Peter V

    “Ik spreek u komende week wel weer, na de aanstaande kansloze nederlaag in een totale slaapverwekkende zaadpot tegen Zwolle.”

    Salut,

    S-â-n-m-ă-r-t-e-a-n

    Inderdaad tot maandag santast!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).