Utrechtse politie helpt ‘boef’ tijdens opnames populair tv-programma Het Jachtseizoen

Als extra vermomming droeg Jesse Hoefnagels tijdens de opnames een pruik.
Als extra vermomming droeg Jesse Hoefnagels tijdens de opnames een pruik. Politie Utrecht Zuid

De Utrechtse politie deed deze week iets wat zij normaal nooit zou doen: niet achter de ‘boef’ aan, maar juist gezellig ernaast zitten in de auto. Op sociale media delen agenten uit Utrecht-Zuid en het centrum dat zij voor één keer de ‘boef’ een handje hielpen om verder te komen in het populaire programma Het Jachtseizoen van StukTV.

Op beelden is te zien dat YouTuber en zanger Jesse Hoefnagels achterin de politieauto zit. In een filmpje grappen de agenten eerst nog dat ze de ‘boef’ hebben gevonden en naar de jongens van StukTV helpen, maar vervolgens zeggen ze lachend dat ze dat “zeker niet” gaan doen. “Een keer helpen we de boeven”, zegt één van de agenten. 

In het tv- en YouTubeprogramma Het Jachtseizoen slaan BN’ers op de vlucht voor de jagers van StukTV (Giel, Thomas en Stefan). De ‘boeven’ krijgt een oranje overall en een voorsprong om zonder telefoon of geld uit handen te blijven van de jagers. In deze editie gaat het om 18 ‘bekende boeven’ en duren de opnames vijf dagen.

Of Jesse Hoefnagels dankzij de Utrechtse politie ook echt uit handen is gebleven van de jagers moet nog blijken: de aflevering moet namelijk nog online verschijnen.