De parallelbuis van de Leidsche Rijntunnel is woensdagavond even afgesloten geweest nadat er een voetganger in de tunnel liep. De politie ging op de melding af. Er zijn geen ongelukken gebeurd.
De verkeersdienst van Rijkswaterstaat meldde woensdag aan het begin van de avond dat de parallelbuis van de Leidsche Rijntunnel in Utrecht was afgesloten. Er liep een voetganger over de weg.
Wat de beweegredenen van de voetganger waren is niet bekend. De politie heeft hem beboet en de tunnel kon na vijf minuten weer open.
4 Reacties
ReagerenHet goede nieuws: iedereen ging dit keer niet massaal spookrijden om het probleem nog groter te maken
De man was iets verloren.
Is het een keer geen spookrijder maar gaat hij gewoon de juiste richting op, is het weer niet goed.
@Cico: Helaas… dat klopt niet. Ik heb een tweetal auto’s zowel achteruit als vooruit de oprit vanaf Oog in Al naar de A2 op zien rijden.