Woonwinkel in voormalige Aboriginal Art Museum Oudegracht | De Utrechtse Internet Courant Woonwinkel in voormalige Aboriginal Art Museum Oudegracht | De Utrechtse Internet Courant

Woonwinkel in voormalige Aboriginal Art Museum Oudegracht

Woonwinkel in voormalige Aboriginal Art Museum Oudegracht
Archieffoto: Robert Oosterbroek
Er komt een vestiging van woonwinkel Home Stock in het pand van het voormalige Aboriginal Art Museum aan de Oudegracht. De locatie moet in oktober opengaan.

Er komt een vestiging van woonwinkel Home Stock in het pand van het voormalige Aboriginal Art Museum aan de Oudegracht. De locatie moet in oktober opengaan.

Home Stock is een winkel waar meubels en interieuraccessoires te koop zijn. Het bedrijf heeft nu vier vestigingen in Haarlem, Nijmegen, Eindhoven en Rotterdam. In augustus gaat de nieuwe winkel in Zwolle open, in oktober volgt de vestiging in Utrecht.

Het museum aan de Oudegracht sloot in juni 2017 na zestien jaar de deuren. Het pand verscheen in oktober van dat jaar voor het eerst op Funda en er werd 3 miljoen euro voor gevraagd. In december bleek het gebouw verkocht te zijn aan een particuliere belegger. Het gebouw beslaat vijf bouwlagen inclusief een werfkelder en een tuin. Eerder werd gemeld dat de bovenste verdiepingen omgebouwd gaan worden naar woningen.

Toen het museum vorig jaar sloot, is de collectie overgedragen aan het Museum van Wereldculturen. Van daaruit zijn de ruim achthonderd stukken ondergebracht bij het Tropenmuseum in Amsterdam, het Afrika Museum in Berg en Dal en het Museum Volkenkunde in Leiden.

4 Reacties

Reageren
  1. Harry

    Benieuwd hoe je hier met de auto je woonkamerkast kan ophalen?

  2. bee

    harry
    laten bezorgen.

  3. Jeroen

    Niet iedere meubelzaak is de IKEA Harry. Neem aan dat er bezorgd wordt en je niet zelf met je meubel hoeft te sjouwen.

  4. @UtrechtseSjoerd

    Ben benieuwd hoe ze hun inventaris zullen doen. Hopelijk via het water want dichtstbijzijnde laad/losplek is in de Hamburgerstraat.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).