FC Utrecht sluit morgenmiddag om 15.00 uur de oefencampagne af met een duel tegen Spakenburg. De wedstrijd op de Westmaat is het gevolg van een afspraak bijna drie jaar geleden.
Bij de overgang van trainer Ton du Chatinier van de Blauwen naar Stadion Galgenwaard, werd afgesproken dat FC Utrecht en Spakenburg in de toekomst een oefenwedstrijd zouden spelen. Du Chatinier is dan inmiddels ontslagen door grootaandeelhouder Frans van Seumeren, het oefenduel gaat wel gewoon door.
Het is voor de nieuwe trainer Erwin Koeman de laatste mogelijkheid aan zijn team te sleutelen en de oefencampagne waardig af te sluiten. Want met alleen een 4-1 overwinning op Regioteam De Meern kan de voorbereiding uitslagtechnisch nauwelijks succesvol genoemd worden. De FC speelde verder met 0-0 gelijk tegen Ergotelis en verloor van Málaga (3-0), Lierse SK (2-1) en KV Mechelen (2-1).
Koeman heeft nog acht dagen om zijn ploeg klaar te stomen voor de start van het seizoen. Zaterdag 6 augustus wacht voor The Red White Army het uitduel met VVV-Venlo.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.