FC Utrecht voetbalnieuws: de Kogel naar Almere en Letschert naar Utrecht | De Utrechtse Internet Courant FC Utrecht voetbalnieuws: de Kogel naar Almere en Letschert naar Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

FC Utrecht voetbalnieuws: de Kogel naar Almere en Letschert naar Utrecht

FC Utrecht voetbalnieuws: de Kogel naar Almere en Letschert naar Utrecht
Leon de Kogel naar Almere City FC

Leon de Kogel naar Almere City FC

Leon de Kogel zal de rest van het seizoen niet meer uitkomen voor FC Utrecht. Hij wordt door de club verhuurd aan Almere City FC. Afgelopen seizoen was hij ook verhuurd aan een andere club, hij speelde toen voor VVV-Venlo.

De Kogel maakte onlangs, in het thuisduel tegen Willem II, nog wel de winnende treffer voor FC Utrecht. Door zijn schot in het doel wonnen de Utrechters met 2-1. Maar de komende tijd zal hij dus in de Jupiler League te zien zijn.

Nieuwe speler FC Utrecht

Timo Letschert (foto) zal vanmiddag in Galgenwaard gepresenteerd worden als nieuwe speler voor FC Utrecht. De 21-jarige Letschert heeft nu nog een contract bij Roda maar zal voor tien maanden op huurbasis spelen in Utrecht.

1 Reactie

Reageren
  1. Utrechtse vogel

    Jammer de speler met de mooiste naam van de Eredivisie naar de eerste divisie verdwijnt.

    Leon de Kogel!
    Leon de Kogel!!
    Leon de Kogel!!!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).