Jean Paul de Jong keert terug bij FC Utrecht | De Utrechtse Internet Courant Jean Paul de Jong keert terug bij FC Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

Jean Paul de Jong keert terug bij FC Utrecht

Jean Paul  de Jong keert terug bij FC Utrecht
Jean-Paul de Jong keert terug bij FC Utrecht. Dat bevestigt de club. Vanaf volgend seizoen gaat hij aan de slag als assistent van hoofdcoach Erik ten Hag. De Jong tekent een contract voor de komende vier jaar.

Jean-Paul de Jong keert terug bij FC Utrecht. Dat bevestigt de club. Vanaf volgend seizoen gaat hij aan de slag als assistent van hoofdcoach Erik ten Hag. De Jong tekent een contract voor de komende vier jaar.

De Jong is een bekende van FC Utrecht. Van 1993 tot 2007 speelde hij 370 wedstrijden mee als middenvelder. In deze jaren behaalde hij tweemaal de KNVB-beker en eenmaal de Johan Cruijff Schaal. Daarnaast is De Jong als trainer bij de club aan de slag geweest, onder andere voor de A1.

Ten Hag en De Jong zijn geen vreemden van elkaar. In 2013 is De Jong stagiair van Ten Hag geweest bij Go Ahead Eagles. Zij promoveerden dit jaar naar de eredivisie.

De Jong werkt nu nog als hoofdtrainer van FC Eindhoven. Deze club is op het moment in de race voor promotie. Dinsdag kreeg hij nog de Gouden Stier uitgereikt, de ereprijs voor beste trainer van het seizoen.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).