Kampong won zondag in eigen huis met 2-1 van regerend landskampioen Oranje Rood. Het was de eerste overwinning na vier gelijke spelen van de Utrechtse formatie.
Kampong begon de wedstrijd met een tegenslag. Lars Balk kreeg in de zesde minuut een ongelukkige gele kaart. In de tien minuten dat Oranje Rood met een man meer op het veld stond profiteerde Jelle Galema. Hij maakte de 0-1.
Na rust liet Kampong zien dat het niet van plan was punten aan de Eindhovenaren af te staan. Het team van Alexander Cox was duidelijk beter en dwong zes strafcorners af. De gelijkmaker kwam voort uit een strafcorner die Jip Janssen op goal pushte.
Na een halve redding wist Sander de Wijn de rebound te scoren. Martijn Havenga (foto) zorgde, ook uit een strafcorner, voor de winnende treffer.
De overwinning in deze topwedstrijd was noodzakelijk voor Kampong. De afgelopen vier wedstrijden liet Kampong tegen Rotterdam, Hurley, Bloemendaal en HGC punten liggen. Door de overwinning staat Kampong met ‘slechts’ drie punten achterstand op de nummer 3 nog steeds zevende.
De NOS maakte deze samenvatting.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.