UTRECHT GAAT EUROPA IN! | De Utrechtse Internet Courant UTRECHT GAAT EUROPA IN! | De Utrechtse Internet Courant

UTRECHT GAAT EUROPA IN!

UTRECHT GAAT EUROPA IN!

FC Utrecht heeft zich geplaatst voor de voorrondes van de Europa League. Nadat de eerste wedstrijd tegen FC Twente in een 0-2 overwinning was geëindigd werd de schade vandaag met veel vlieg- en kunstwerk  beperkt tot 1-2. En dat was genoeg. Utrecht gaat Europa in!

In een heerlijke eerste helft waarin FC Utrecht domineerde, stond de thuisclug ineens met 2-0 achter. Chadli en Tadic schoten in twee minuten tijd twee ballen vanaf dertig meter de kruising in. Hierdoor was de riante uitgangspositie verdwenen.

Na de rust maakte Utrecht binnen twintig seconden 1-2. Duplan scoorde op identieke wijze als donderdag nadat Boschker de bal inleverde bij de Fransman. Daarna volgde een bijzonder spannende tweede helft  waarin voor beide partijen kansen kwamen. Het thuispubliek ging massaal achter de ploeg staan en de ontlading na het laatste fluitsignaal was enorm. De speaker riep dit keer het publiek uit tot man van de wedstrijd. Sympathiek, maar daar werden toch wat spelers mee tekort gedaan. Op een matige Mulenga na speelde iedereen een prima partij. Moeilijk om er een speler uit te kiezen, maar Mark van der Maarel maakte er wat  ons betreft de meeste aansprak op. Hij stond met zijn inzet en uitstekende spel symbool voor het FC Utrecht van vandaag.

Volgens afspraak mocht het publiek na 15 minuten het veld op. Op enkele mafkezen na die zo nodig eerder het veld op moesten, werd hier door de supporters gedisciplineerd aan gehouden.

Daarna volgde een heerlijke feest, zonder enige wanklank. Het was een prachtige middag.

2 Reacties

Reageren
  1. Hans

    Wie was de tegenstander?

  2. Bill

    Geweldige overwinning, en een prima sfeer in het stadion. FC, van harte!!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).