Bij de halve finale van de play offs voor Europees voetbal tussen FC Utrecht en FC Groningen zijn woensdag 3.000 supporters welkom in de Galgenwaard. Seizoenkaarthouders zijn opgedeeld in verschillende groepen, waarvan de eerste vanaf vandaag 13.00 uur tickets kan claimen.
FC Utrecht wil eerst de seizoenkaarthouders die dit seizoen nog geen wedstrijd hebben bezocht, Groep Rood, de kans geven om tickets te reserveren. Groep Rood en de Gouden seizoenkaarthouders kunnen dat sinds 13.00 uur doen via de ticketshop. Als er na 19.00 uur nog kaarten beschikbaar zijn, kunnen ook supporters van Groep Wit een ticket bestellen.
Supporters die een ticket weten te bemachtigen, moeten vervolgens een coronatest doen. Iedereen die negatief test krijgt een mail met een code die ze kunnen invoeren in de Coronacheck App. Vervolgens krijgen ze een QR-code die, samen met een toegangskaart en een geldig ID-bewijs, toegang geeft tot het stadion.
De wedstrijd tegen FC Groningen begint woensdag om 18.45 uur. De Galgenwaard is vanaf 16.45 uur open.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.