Brian Wilson, het brein achter The Beach Boys, komt 5 juli het legendarische album Pet Sounds integraal spelen in TivoliVredenburg. De nummers van de plaat worden aangevuld met de grootste hits van de band.
Toevalligerwijs was er afgelopen 1 april ook al een tribute-avond voor Pet Sounds. Toen kwam ‘popprofessor’ Leo Blokhuis langs met een speciale band om het album van voor naar achteren spelen. Op DUIC legde hij uit waarom het album en Brian Wilson zo belangrijk zijn geweest in de popgeschiedenis.
De ticketverkoop voor het concert van Brian Wilson in de Grote Zaal start 21 april om 10:00 uur. Wilsons oud-bandgenoten Al Jardine en Blondie Chaplin spelen mee op deze avond. De reden voor de vernieuwde interesse voor het album is vanwege het 50-jarig bestaan ervan.
Gekoppelde berichten
Leo Blokhuis naar Utrecht voor The Beach Boys: “Pet Sounds was nieuwe standaard in popmuziek”
Wouldn’t it be nice, Sloop John B en God Only Knows. Het is dit jaar…
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.