Heb je vandaag nog geen plannen? DUIC geeft iedere dag een dagtip!
Wereldwijd staat men vandaag stil bij de rechten van vrouwen. Het was het jaar van de #TimesUp en de #Metoo beweging. Eet, praat of zing mee in Utrecht op de dag die draait om de vrouw.
Wat It’s a Woman’s World
Waar TivoliVredenburg
Hoe laat inleiding 19.15, aanvang 20:15
Prijs €15
Het programma It’s a Woman’s World is een reis door verschillende muziekstijlen met feministische thema’s en viert iconische vrouwelijke artiesten van de afgelopen duizend jaar. Voordat het echte concert begint kun je je aansluiten bij de inleiding met interviews en een discussie over feminisme, vrouwen in de muziek en de rol die kunst/muziek en hun makers kunnen spelen in het creëren van impact in de samenleving.
Wat Open Mic International Women’s day
Waar Cafe Hofman
Hoe laat 19.00 uur
Prijs Gratis
Wat Vrouwenavond
Waar Restaurant Happietaria
Hoe laat 18.00 uur
Prijs Normale kosten van het menu + 5 euro voor thema-extra’s
Schuif aan bij Happietaria voor een heerlijk diner en leuke extra’s als een goodiebag. Aangezien het goede doel van het restaurant dit jaar het bestrijden van geweld tegen vrouwen is, konden ze deze datum niet zomaar voorbij laten gaan. Je kunt deze avond gewoon lekker van de menukaart eten, maar er zullen ook extra’s zijn. Aanmelden kan via: pr.utrecht@happietaria.nl.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.