Dagtip: Jan Six vertelt over de vondst van een echte Rembrandt | De Utrechtse Internet Courant Dagtip: Jan Six vertelt over de vondst van een echte Rembrandt | De Utrechtse Internet Courant

Dagtip: Jan Six vertelt over de vondst van een echte Rembrandt

Dagtip: Jan Six vertelt over de vondst van een echte Rembrandt
De Bibliotheek op de Stadhuisbrug. Archiefbeeld DUIC
Heb je vandaag nog geen plannen? DUIC geeft iedere dag een dagtip!

Heb je vandaag nog geen plannen? DUIC geeft iedere dag een dagtip!

Wat Lezing Jan Six ‘Rembrandts portret van een jonge man’
Waar
Broese Boekverkopers 
Hoe laat 
19.30 uur
Prijs
5 euro 

Al bladerend door een catalogus van het Londense veilinghuis Christie’s viel het oog van kunsthandelaar Jan Six anderhalf jaar geleden op het onbekende schilderij Portret van een jonge man. Hij wist meteen zeker: dit is een échte Rembrandt. Six tikte het meesterwerk op de kop en schreef er een boek over.

Vanavond zal hij bij Broese een lezing geven over zijn boek ‘Rembrandts portret van een jonge man’. Schrijfster Ronit Palache zal hem het hemd van het lijf vragen over de spannende ontdekkingstocht naar het werk van Hollands beroemdste meester. Uiteraard zal hij aansluitend zijn boek signeren.

 

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).