Dagtip: Mother’s Finest Craft Beer Festival | De Utrechtse Internet Courant Dagtip: Mother’s Finest Craft Beer Festival | De Utrechtse Internet Courant

Dagtip: Mother’s Finest Craft Beer Festival

Dagtip: Mother’s Finest Craft Beer Festival
Heb je vandaag nog geen plannen? DUIC geeft iedere dag een dagtip!

Heb je vandaag nog geen plannen? DUIC geeft iedere dag een dagtip!

Wat Mother’s Finest Craft Beer Festival
Waar Janskerkhof
Hoe laat
 14:00 – 01:00 uur
Prijs
 zes euro inclusief borg

Vanmiddag gaat het nieuwe craft beer festival Mother’s Finest van start op het Janskerkhof. Er zullen meer dan dertig brouwerijen uit binnen- en buitenland zijn. Ook kun je genieten van lekkere hapjes en is er (live-)muziek.

Bij binnenkomst betaal je (bij een alcoholconsumptie) zes euro aan de bar voor een NIX 18 bandje, de borg van een bierglas (€3,50) en het gebruik van de toiletten. Let op: je kunt alleen met een pinpas of creditcard betalen.

 

1 Reactie

Reageren
  1. Margot

    http://www.mothersfinest.com/ Joyce ‘baby Jean’ Kennedy and the rest of the band, why not pass by? 😉

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).