Heb je vanavond nog geen plannen? DUIC geeft iedere dag een dagtip!
Wat Waarom Altijd Op Twee Benen Staan?
Waar Houtzaagmolen de Ster, Molenpark 3
Hoe laat 20.00 uur
Prijs €12,-
Vijf eigenwijze schrijvers en één muziekact ontroeren, betoveren en verwarren het publiek één keer per maand, één avond lang met stand-up voorleestheater in Houtzaagmolen De Ster.
Bij deze editie luidt de titel: Waarom Altijd Op Twee Benen Staan? Mensen zoeken hun houvast vaak in het evenwicht. Evenwichtig eten, slapen, dansen, liefhebben. Maar het evenwicht in de wereld is inmiddels zoek en het willen blijven staan op twee voeten is een achterhaald en onpraktisch idee. Wie altijd op twee benen staat kan tenslotte nooit leren omvallen.
De schrijvers van vanavond zijn Joubert Pignon, Esther Krijgsman, Sylvia Hubers, Gerda Blees en Bernhard Christiansen, en de muziek wordt verzorgd door BIG PINK PIG KING. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de deur.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.