In navolging van de grootse DiscoSoep op Museumplein in Amsterdam in juni, de SchnippelDisko in Berlijn en DiscoSoupe in Parijs organiseert Youth Food Movement Utrecht en OverVers de eerste Utrechtse DiscoSoep. Dit vindt plaats op zaterdag 14 september in Klein Berlijn.
Terwijl DJ Candyboy en De Plezante Duivenmelker voor de muziek zorgen wordt er onder leiding van Herman Winkelman van De Pieper Mobiel een enorme pan soep gemaakt. Maar het is niet zomaar een soepje. De soep wordt gemaakt door iedereen die maar zin heeft om – al dansend – te helpen bij het schillen en snijden van de groenten én bestaat alleen maar uit groenten die anders ongebruikt in het afval zouden belanden, omdat ze bijvoorbeeld een klein plekje hebben of krom zijn.
YFM Utrecht is een jongerenbeweging die zich inzet voor een eerlijker en gezonder voedselsysteem door middel van het organiseren van evenementen, eat-ins en debatten in de omgeving Utrecht.
Voor meer informatie over het evenement, kijk hier.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.