De Korte Minrebroederstraat is zondag 6 september het decor voor een openluchtbioscoop. Het Nederlands Filmfestival (NFF) gaat in samenwerking met culturele zondag dit evenement organiseren. De filmkeuze is gevallen op Bloed, Zweet en Tranen, een nieuwe film over het leven van André Hazes.
Het NFF presenteert in samenwerking met het Uitfeest opnieuw de ‘NFF Openluchtbios’. Op deze zondag, enkele weken vóór de openingsavond, kun je op het Utrechtse Stadhuisplein genieten van een voorproefje van het filmfestival met de film over Hazes, die inmiddels al bekroond is met de Gouden Film.
De organisatie waarschuwt vast: “Wees op tijd, er is een beperkt aantal stoelen beschikbaar – of breng je eigen stoel mee!”
2 Reacties
ReagerenMisschien handig om de tijden erbij te zetten?
Ja, hoe laat??